Suárez redt Atlético Madrid in Getafe
GETAFE (ANP) - Atlético Madrid heeft dankzij Luis Suárez de uitwedstrijd tegen het nog puntloze Getafe gewonnen. De 34-jarige aanvaller uit Uruguay kwam in de slotfase twee keer tot scoren. Daarmee bezorgde hij de titelhouder alsnog 3 punten: 1-2.
Getafe kwam op slag van rust op voorsprong na een mislukte ingreep van doelman Jan Oblak. Stefan Mitrovic kon mede daardoor raak koppen (1-0). In de 74e minuut moest Carles Alena bij de thuisclub van het veld wegens grof spel. Daarna sloegen de Madrilenen toe. Suárez scoorde in de 78e minuut eerst met een schot en in de extra tijd trof hij doel met een kopbal.
Atlético trad aan met elf spelers uit tien verschillende landen. Daarmee vestigde coach Diego Simeone een clubrecord. Marcos Llorente was de enige Spanjaard in het basisteam, dat twee spelers uit Uruguay telde (José Maria Giménez en Suárez).
Atlético leidt nu in La Liga met 14 punten, gevolgd door stadgenoot Real Madrid met 13 punten. De 'Koninklijke' speelt woensdag thuis tegen Mallorca.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.
34 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.
2 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.
15 uur geleden