Suárez redt Atlético in thuisduel met Real Sociedad: 2-2
MADRID (ANP) - Koploper Real Sociedad heeft in de uitwedstrijd tegen landskampioen Atlético Madrid de zege laten glippen. De ploeg van trainer Imanol Alguacil leidde na een uur nog met 2-0 in Wanda Metropolitano. Dankzij Luis Suárez ontsnapte de thuisclub aan een nederlaag. De spits scoorde twee keer: 2-2.
Alexander Sørloth zorgde voor een snelle voorsprong van Real Sociedad (0-1). De oud-aanvaller van FC Groningen rondde een voorzet van Alexander Isak (ex-Willem II) koelbloedig af, met dank aan doelman Jan Oblak die onvoldoende ingreep. De Sloveense keeper liet kort na de rust een vrije trap van Isak passeren (0-2). Na ruim een uur verkleinde Luis Suárez de achterstand met een rake kopbal, waarna hij in de 77e minuut de gelijkmaker liet aantekenen uit een strafschop.
Eerder op de dag verloor Barcelona in Camp Nou met 2-1 van Real Madrid. De ploeg van trainer Ronald Koeman zakte naar de negende plek, met 15 punten uit negen duels. Real Madrid en Sevilla, dat met 5-3 won van Levante, staan op 20 punten uit negen duels. Real Sociedad heeft 21 punten, maar ook een wedstrijd meer gespeeld dan de twee achtervolgers. Atlético bezet met 18 punten uit negen duels de vierde plaats.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
9 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
12 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
12 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
13 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
13 uur geleden