Suárez redt Atlético in thuisduel met Real Sociedad: 2-2
MADRID (ANP) - Koploper Real Sociedad heeft in de uitwedstrijd tegen landskampioen Atlético Madrid de zege laten glippen. De ploeg van trainer Imanol Alguacil leidde na een uur nog met 2-0 in Wanda Metropolitano. Dankzij Luis Suárez ontsnapte de thuisclub aan een nederlaag. De spits scoorde twee keer: 2-2.
Alexander Sørloth zorgde voor een snelle voorsprong van Real Sociedad (0-1). De oud-aanvaller van FC Groningen rondde een voorzet van Alexander Isak (ex-Willem II) koelbloedig af, met dank aan doelman Jan Oblak die onvoldoende ingreep. De Sloveense keeper liet kort na de rust een vrije trap van Isak passeren (0-2). Na ruim een uur verkleinde Luis Suárez de achterstand met een rake kopbal, waarna hij in de 77e minuut de gelijkmaker liet aantekenen uit een strafschop.
Eerder op de dag verloor Barcelona in Camp Nou met 2-1 van Real Madrid. De ploeg van trainer Ronald Koeman zakte naar de negende plek, met 15 punten uit negen duels. Real Madrid en Sevilla, dat met 5-3 won van Levante, staan op 20 punten uit negen duels. Real Sociedad heeft 21 punten, maar ook een wedstrijd meer gespeeld dan de twee achtervolgers. Atlético bezet met 18 punten uit negen duels de vierde plaats.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
24 minuten geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
12 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
17 uur geleden