Suárez redt Atlético in thuisduel met Real Sociedad: 2-2
MADRID (ANP) - Koploper Real Sociedad heeft in de uitwedstrijd tegen landskampioen Atlético Madrid de zege laten glippen. De ploeg van trainer Imanol Alguacil leidde na een uur nog met 2-0 in Wanda Metropolitano. Dankzij Luis Suárez ontsnapte de thuisclub aan een nederlaag. De spits scoorde twee keer: 2-2.
Alexander Sørloth zorgde voor een snelle voorsprong van Real Sociedad (0-1). De oud-aanvaller van FC Groningen rondde een voorzet van Alexander Isak (ex-Willem II) koelbloedig af, met dank aan doelman Jan Oblak die onvoldoende ingreep. De Sloveense keeper liet kort na de rust een vrije trap van Isak passeren (0-2). Na ruim een uur verkleinde Luis Suárez de achterstand met een rake kopbal, waarna hij in de 77e minuut de gelijkmaker liet aantekenen uit een strafschop.
Eerder op de dag verloor Barcelona in Camp Nou met 2-1 van Real Madrid. De ploeg van trainer Ronald Koeman zakte naar de negende plek, met 15 punten uit negen duels. Real Madrid en Sevilla, dat met 5-3 won van Levante, staan op 20 punten uit negen duels. Real Sociedad heeft 21 punten, maar ook een wedstrijd meer gespeeld dan de twee achtervolgers. Atlético bezet met 18 punten uit negen duels de vierde plaats.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
3 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
20 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
23 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden