Suárez op de bank bij Uruguay, 39-jarige Pepe in basis Portugal
LUSAIL (ANP/AFP) - Oud-Ajacied Luis Suárez is gepasseerd voor het WK-duel van Uruguay met Portugal. De 35-jarige spits zit op de bank en wordt vervangen door Edinson Cavani. Liverpool-spits Darwin Núñez is de tweede aanvaller in de ploeg van bondscoach Diego Alonso.
Bij Portugal is de 39-jarige verdediger Pepe de grootste verrassing in de opstelling. De voormalige speler van Real Madrid, die sinds eind september maar in één competitiewedstrijd in actie kwam voor Porto, wordt de op twee na oudste veldspeler ooit op een WK. Roger Milla was 42 toen hij op het WK van 1994 speelde voor Kameroen. Oud-PSV’er Atiba Hutchinson is met Canada nu ook actief in Qatar en is een paar weken ouder dan Pepe.
Bondscoach Fernando Santos heeft nog twee wijzigingen doorgevoerd in zijn basisopstelling. Verdediger Nuno Mendes vervangt Raphaël Guerreiro en middenvelder William Carvalho speelt in plaats van Otavio. De geblesseerde Danilo Pereira staat zijn plek af aan Pepe. Aanvoerder Cristiano Ronaldo staat weer in de spits.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
3 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
5 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
7 uur geleden