Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Suárez op de bank bij Uruguay, 39-jarige Pepe in basis Portugal

Suárez op de bank bij Uruguay, 39-jarige Pepe in basis Portugal

LUSAIL (ANP/AFP) - Oud-Ajacied Luis Suárez is gepasseerd voor het WK-duel van Uruguay met Portugal. De 35-jarige spits zit op de bank en wordt vervangen door Edinson Cavani. Liverpool-spits Darwin Núñez is de tweede aanvaller in de ploeg van bondscoach Diego Alonso.

Bij Portugal is de 39-jarige verdediger Pepe de grootste verrassing in de opstelling. De voormalige speler van Real Madrid, die sinds eind september maar in één competitiewedstrijd in actie kwam voor Porto, wordt de op twee na oudste veldspeler ooit op een WK. Roger Milla was 42 toen hij op het WK van 1994 speelde voor Kameroen. Oud-PSV’er Atiba Hutchinson is met Canada nu ook actief in Qatar en is een paar weken ouder dan Pepe.

Bondscoach Fernando Santos heeft nog twee wijzigingen doorgevoerd in zijn basisopstelling. Verdediger Nuno Mendes vervangt Raphaël Guerreiro en middenvelder William Carvalho speelt in plaats van Otavio. De geblesseerde Danilo Pereira staat zijn plek af aan Pepe. Aanvoerder Cristiano Ronaldo staat weer in de spits.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

7 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

7 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

7 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

7 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

8 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

9 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

9 uur geleden