Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Suárez op de bank bij Uruguay, 39-jarige Pepe in basis Portugal

Suárez op de bank bij Uruguay, 39-jarige Pepe in basis Portugal

LUSAIL (ANP/AFP) - Oud-Ajacied Luis Suárez is gepasseerd voor het WK-duel van Uruguay met Portugal. De 35-jarige spits zit op de bank en wordt vervangen door Edinson Cavani. Liverpool-spits Darwin Núñez is de tweede aanvaller in de ploeg van bondscoach Diego Alonso.

Bij Portugal is de 39-jarige verdediger Pepe de grootste verrassing in de opstelling. De voormalige speler van Real Madrid, die sinds eind september maar in één competitiewedstrijd in actie kwam voor Porto, wordt de op twee na oudste veldspeler ooit op een WK. Roger Milla was 42 toen hij op het WK van 1994 speelde voor Kameroen. Oud-PSV’er Atiba Hutchinson is met Canada nu ook actief in Qatar en is een paar weken ouder dan Pepe.

Bondscoach Fernando Santos heeft nog twee wijzigingen doorgevoerd in zijn basisopstelling. Verdediger Nuno Mendes vervangt Raphaël Guerreiro en middenvelder William Carvalho speelt in plaats van Otavio. De geblesseerde Danilo Pereira staat zijn plek af aan Pepe. Aanvoerder Cristiano Ronaldo staat weer in de spits.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

1 uur geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

1 uur geleden
Nieuwkomers bezorgen FC Utrecht een punt in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).

1 uur geleden
Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

2 uur geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

2 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

3 uur geleden