Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Suárez op de bank bij Uruguay, 39-jarige Pepe in basis Portugal

Suárez op de bank bij Uruguay, 39-jarige Pepe in basis Portugal

LUSAIL (ANP/AFP) - Oud-Ajacied Luis Suárez is gepasseerd voor het WK-duel van Uruguay met Portugal. De 35-jarige spits zit op de bank en wordt vervangen door Edinson Cavani. Liverpool-spits Darwin Núñez is de tweede aanvaller in de ploeg van bondscoach Diego Alonso.

Bij Portugal is de 39-jarige verdediger Pepe de grootste verrassing in de opstelling. De voormalige speler van Real Madrid, die sinds eind september maar in één competitiewedstrijd in actie kwam voor Porto, wordt de op twee na oudste veldspeler ooit op een WK. Roger Milla was 42 toen hij op het WK van 1994 speelde voor Kameroen. Oud-PSV’er Atiba Hutchinson is met Canada nu ook actief in Qatar en is een paar weken ouder dan Pepe.

Bondscoach Fernando Santos heeft nog twee wijzigingen doorgevoerd in zijn basisopstelling. Verdediger Nuno Mendes vervangt Raphaël Guerreiro en middenvelder William Carvalho speelt in plaats van Otavio. De geblesseerde Danilo Pereira staat zijn plek af aan Pepe. Aanvoerder Cristiano Ronaldo staat weer in de spits.

Meer uit Voetbal

RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

43 minuten geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

1 uur geleden
Corendon stopt na WK als sponsor van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.

1 uur geleden
Liverpool gelijk tegen Chelsea ondanks treffer Gravenberch

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.

2 uur geleden
Wieffer (Brighton) kampt met 'lichte' enkelblessure'

BRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.

3 uur geleden
Mbappé lijkt speelfit voor Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.

4 uur geleden
Iran doet onder voorwaarden mee aan WK voetbal

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond heeft zaterdag nog eens gezegd dat het nationale elftal meedoet aan het WK voetbal deze zomer. De bond eist wel dat de gezamenlijke gastlanden, de Verenigde Staten, Canada en Mexico, voldoen aan enkele voorwaarden.

4 uur geleden