Suárez klaar voor debuut bij Atlético Madrid
MADRID (ANP) - Luis Suárez kan zondag tegen Granada debuteren voor Atlético Madrid. De 33-jarige spits, deze week overgekomen van FC Barcelona, behoort tot de selectie van trainer Diego Simeone. "Zijn komst geeft ons als team nieuwe energie", zei Simeone. "En als club groeien we hierdoor ook."
Suárez heeft in de Spaanse hoofdstad het rugnummer 9 overgenomen van Alvaro Morata, die naar Juventus is vertrokken. In eerste instantie leek Suárez naar Turijn te gaan, maar zijn transfer naar de Italiaanse kampioen ging niet door. Daarop schakelde Juventus door naar Morata en verhuisde Suárez binnen de Spaanse competitie van Barcelona naar Atlético.
"Hij oogt enorm gemotiveerd", zegt Simeone over de spits die in Camp Nou overbodig was geworden en in tranen afscheid nam van Barcelona. "Ik zie bij hem alles wat wij nodig hebben. Hij wil heel graag bij ons spelen, zulke spelers hebben we nodig. Zijn teamgenoten zullen ervoor zorgen dat hij zich hier snel thuis voelt. Zijn doelpunten gaan ons helpen." Simeone wilde niet zeggen of de oud-speler van FC Groningen en Ajax direct een basisplaats krijgt.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - De Senegalese voetballer Pape Gueye heeft na het verlies tegen België (3-2) in de zestiende finales van het WK voetbal aangekondigd een pauze te nemen van de nationale ploeg "zolang deze technische staf aanblijft". Dat schrijft de 27-jarige middenvelder van het Spaanse Villarreal op Instagram.
27 minuten geledenSEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.
12 uur geledenATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.
12 uur geledenATLANTA (ANP) - Engeland heeft zich met veel moeite geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won met 2-1 van de Democratische Republiek Congo, dankzij twee late doelpunten van Harry Kane.
12 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.
23 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.
1 dag geleden