Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Suárez klaar voor debuut bij Atlético Madrid

Suárez klaar voor debuut bij Atlético Madrid

MADRID (ANP) - Luis Suárez kan zondag tegen Granada debuteren voor Atlético Madrid. De 33-jarige spits, deze week overgekomen van FC Barcelona, behoort tot de selectie van trainer Diego Simeone. "Zijn komst geeft ons als team nieuwe energie", zei Simeone. "En als club groeien we hierdoor ook."

Suárez heeft in de Spaanse hoofdstad het rugnummer 9 overgenomen van Alvaro Morata, die naar Juventus is vertrokken. In eerste instantie leek Suárez naar Turijn te gaan, maar zijn transfer naar de Italiaanse kampioen ging niet door. Daarop schakelde Juventus door naar Morata en verhuisde Suárez binnen de Spaanse competitie van Barcelona naar Atlético.

"Hij oogt enorm gemotiveerd", zegt Simeone over de spits die in Camp Nou overbodig was geworden en in tranen afscheid nam van Barcelona. "Ik zie bij hem alles wat wij nodig hebben. Hij wil heel graag bij ons spelen, zulke spelers hebben we nodig. Zijn teamgenoten zullen ervoor zorgen dat hij zich hier snel thuis voelt. Zijn doelpunten gaan ons helpen." Simeone wilde niet zeggen of de oud-speler van FC Groningen en Ajax direct een basisplaats krijgt.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

8 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

15 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

20 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden