Suárez klaar voor debuut bij Atlético Madrid
MADRID (ANP) - Luis Suárez kan zondag tegen Granada debuteren voor Atlético Madrid. De 33-jarige spits, deze week overgekomen van FC Barcelona, behoort tot de selectie van trainer Diego Simeone. "Zijn komst geeft ons als team nieuwe energie", zei Simeone. "En als club groeien we hierdoor ook."
Suárez heeft in de Spaanse hoofdstad het rugnummer 9 overgenomen van Alvaro Morata, die naar Juventus is vertrokken. In eerste instantie leek Suárez naar Turijn te gaan, maar zijn transfer naar de Italiaanse kampioen ging niet door. Daarop schakelde Juventus door naar Morata en verhuisde Suárez binnen de Spaanse competitie van Barcelona naar Atlético.
"Hij oogt enorm gemotiveerd", zegt Simeone over de spits die in Camp Nou overbodig was geworden en in tranen afscheid nam van Barcelona. "Ik zie bij hem alles wat wij nodig hebben. Hij wil heel graag bij ons spelen, zulke spelers hebben we nodig. Zijn teamgenoten zullen ervoor zorgen dat hij zich hier snel thuis voelt. Zijn doelpunten gaan ons helpen." Simeone wilde niet zeggen of de oud-speler van FC Groningen en Ajax direct een basisplaats krijgt.
Meer uit Voetbal
BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).
28 minuten geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.
50 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - Zinédine Zidane gaat het Franse elftal aanpassen voor het duel van maandag met België. Dat heeft de bondscoach van Frankrijk in aanloop naar de wedstrijd in de Nations League in Brussel gezegd. Frankrijk won vrijdag met 1-0 in en van Turkije.
1 uur geledenBELGRADO (ANP) - Cody Gakpo heeft in de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League een blessure opgelopen. De buitenspeler van Liverpool werd na een kwartier spelen in de middencirkel geraakt door Saša Lukić.
2 uur geledenBELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League zondag met Joey Veerman en Mexx Meerdink in het basiselftal. Veerman neemt op het middenveld de plaats in van Quinten Timber en wordt daarmee beloond voor zijn goede invalbeurt van donderdag in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1).
3 uur geledenSTOCKHOLM (ANP/RTR) - Het Zweedse nationale voetbalelftal moet het de komende Nations League-wedstrijden zonder Alexander Isak stellen. De 27-jarige spits van Liverpool moet het trainingskamp van zijn land met een lichte blessure verlaten, meldt de Zweedse bond.
4 uur geledenWIJDEWORMER (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben een eenvoudige overwinning geboekt op bezoek bij AZ. De ploeg van trainer Corina Dekker won met 5-0 en verstevigde daarmee de koppositie in de Vrouwen Eredivisie.
5 uur geleden