Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stuttgart blijft in Bundesliga, HSV opnieuw op tweede niveau

Stuttgart blijft in Bundesliga, HSV opnieuw op tweede niveau

HAMBURG (ANP) - VfB Stuttgart speelt ook komend seizoen in de Bundesliga. De club uit het zuiden van Duitsland won in de play-offs om promotie/degradatie met 3-1 bij Hamburger SV. Stuttgart had de eerste wedstrijd al met 3-0 gewonnen.

HSV moet voor het zesde seizoen proberen om weer terug te keren naar het hoogste niveau in het Duitse voetbal. Voor het tweede jaar op rij eindigde de topclub van weleer als derde en lukte het niet in het zogenoemde 'Relegationsspiel'. Vorig jaar was Hertha BSC te sterk.

De ploeg uit Hamburg met Ludovit Reis in de basis, begon sterk. In de 6e minuut bezorgde Sonny Kittel na goed voorbereidend werk van Jean-Luc Dompé de thuisploeg de voorsprong en de hoop op een stunt. Serhou Guirassy leek Stuttgart op gelijke hoogte te brengen, maar zijn doelpunt ging na ingrijpen van de VAR niet door wegens buitenspel.

In de tweede helft verzorgde Enzo Millot de gelijkmaker. De Fransman scoorde een kwartier later nog een keer en maakte daarmee een einde aan alle dromen van promotie bij de HSV-fans. Silas Katompa Mvumpa maakte in de extra tijd nog de 3-1.

Meer uit Voetbal

Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

10 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

12 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

12 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

13 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

17 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

20 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

21 uur geleden