Stuttgart blijft in Bundesliga, HSV opnieuw op tweede niveau
HAMBURG (ANP) - VfB Stuttgart speelt ook komend seizoen in de Bundesliga. De club uit het zuiden van Duitsland won in de play-offs om promotie/degradatie met 3-1 bij Hamburger SV. Stuttgart had de eerste wedstrijd al met 3-0 gewonnen.
HSV moet voor het zesde seizoen proberen om weer terug te keren naar het hoogste niveau in het Duitse voetbal. Voor het tweede jaar op rij eindigde de topclub van weleer als derde en lukte het niet in het zogenoemde 'Relegationsspiel'. Vorig jaar was Hertha BSC te sterk.
De ploeg uit Hamburg met Ludovit Reis in de basis, begon sterk. In de 6e minuut bezorgde Sonny Kittel na goed voorbereidend werk van Jean-Luc Dompé de thuisploeg de voorsprong en de hoop op een stunt. Serhou Guirassy leek Stuttgart op gelijke hoogte te brengen, maar zijn doelpunt ging na ingrijpen van de VAR niet door wegens buitenspel.
In de tweede helft verzorgde Enzo Millot de gelijkmaker. De Fransman scoorde een kwartier later nog een keer en maakte daarmee een einde aan alle dromen van promotie bij de HSV-fans. Silas Katompa Mvumpa maakte in de extra tijd nog de 3-1.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
14 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
17 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
18 uur geleden