Sturridge wil na schorsing terugkeren in Premier League
LONDEN (ANP) - Daniel Sturridge, voormalig speler van topclubs Manchester City, Chelsea en Liverpool, mikt op een terugkeer in de Premier League. De 30-jarige aanvaller zit momenteel zonder club; in maart vertrok hij bij het Turkse Trabzonspor omdat hij voor vier maanden werd geschorst door de Engelse voetbalbond FA wegens het overtreden van de gokregels.
"We hebben opties over de hele wereld, maar ik ben een Engelse speler en ik heb er altijd van genoten om in de Premier League te spelen. Ik denk dat ik nog veel te bieden heb aan de Premier League en ik denk dat dat mijn eerste keuze is. Ik heb het gevoel dat ik nog niet klaar ben, dus ik zou graag terugkeren", zei Sturridge tegenover Sky Sports.
Sturridge werd er onder meer van verdacht dat hij kennissen voorkennis heeft gegeven over een transfer, zodat zij daarop konden wedden. De schorsing van Sturridge liep af op 17 juni. Naast de schorsing moest Sturridge ook een boete van 150.000 pond, omgerekend ruim 170.000 euro, betalen.
Sturridge won al twee keer de Champions League; in 2012 met Chelsea en in 2019 met Liverpool. In augustus 2019 tekende hij een contract in Turkije.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
19 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
23 uur geleden