Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sturridge wil na schorsing terugkeren in Premier League

Sturridge wil na schorsing terugkeren in Premier League

LONDEN (ANP) - Daniel Sturridge, voormalig speler van topclubs Manchester City, Chelsea en Liverpool, mikt op een terugkeer in de Premier League. De 30-jarige aanvaller zit momenteel zonder club; in maart vertrok hij bij het Turkse Trabzonspor omdat hij voor vier maanden werd geschorst door de Engelse voetbalbond FA wegens het overtreden van de gokregels.

"We hebben opties over de hele wereld, maar ik ben een Engelse speler en ik heb er altijd van genoten om in de Premier League te spelen. Ik denk dat ik nog veel te bieden heb aan de Premier League en ik denk dat dat mijn eerste keuze is. Ik heb het gevoel dat ik nog niet klaar ben, dus ik zou graag terugkeren", zei Sturridge tegenover Sky Sports.

Sturridge werd er onder meer van verdacht dat hij kennissen voorkennis heeft gegeven over een transfer, zodat zij daarop konden wedden. De schorsing van Sturridge liep af op 17 juni. Naast de schorsing moest Sturridge ook een boete van 150.000 pond, omgerekend ruim 170.000 euro, betalen.

Sturridge won al twee keer de Champions League; in 2012 met Chelsea en in 2019 met Liverpool. In augustus 2019 tekende hij een contract in Turkije.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

1 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

2 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

4 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

5 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

5 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

8 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

12 uur geleden