Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sturing zag 'Eredivisie-onwaardige verdediging' bij Vitesse

Sturing zag 'Eredivisie-onwaardige verdediging' bij Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse-trainer Edward Sturing oordeelde dat zijn ploeg in deze vorm niet op het hoogste niveau thuishoort. De Arnhemmers werden voor eigen publiek gedeclasseerd door Sparta. Het werd 1-4.

"Als je ziet hoe we verdedigen en kansen weggeven, dat is niet Eredivisie-waardig. Spelers die niet meelopen, die mensen weg laten lopen. We maakten heel veel fouten", zei Sturing voor de camera van ESPN. "Dan zie je ook hoe kwetsbaar dit elftal is. We hebben al aardig wat klappen gehad en als je dan met 1-0 achterkomt, dan zie je de onzekerheid weer toenemen. Ik ben wel geschrokken."

Ondanks de pijnlijke nederlaag bleef het publiek de ploeg steunen, zag ook Sturing. Tot in de laatste minuut stond de aanhang te hossen op de tribunes. "Fantastisch, dat verwacht je eigenlijk niet als je zo'n wedstrijd aflevert. Daar kun je alleen maar respect voor hebben."

Vitesse heeft nog zes duels om degradatie af te wenden. Onder meer Ajax en PSV zijn nog de tegenstanders. "Tot de laatste wedstrijd speel je voor het publiek, we moeten onze taak gewoon doen", aldus de trainer. "Mensen hebben een seizoenskaart gekocht voor ons."

Meer uit Voetbal

Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

30 minuten geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

30 minuten geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

5 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden
Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

1 dag geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

1 dag geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

1 dag geleden