Sturing met Vitesse ook onderuit bij Fortuna Sittard
SITTARD (ANP) - Vitesse heeft ook de tweede wedstrijd onder coach Edward Sturing niet kunnen winnen. De Arnhemmers gingen onderuit bij Fortuna Sittard (3-1) na een razendsnelle goal van Kai Sierhuis.
Vitesse blijft door de vierde nederlaag op rij laatste in de Eredivisie. De ploeg heeft 8 punten net als FC Volendam, dat met 5-0 onderuitging tegen PEC Zwolle. Fortuna staat in de middenmoot met 16 punten.
Sierhuis zette de ploeg van coach Danny Buijs al na achttien seconden op voorsprong. Hij werd de diepte ingestuurd door Ivo Pinto en rondde feilloos af. Doelman Eloy Room voorkwam in de achttiende minuut dat de aanvaller zijn tweede treffer kon maken, maar vijf minuten later zette Sierhuis Fortuna alsnog op 2-0, opnieuw op aangeven van Pinto.
Derde treffer
Bij de start van de tweede helft was Vitesse opnieuw niet goed bij de les. Tijjani Noslin was sneller dan Dominik Oroz en schoot de bal langs Room. Melle Meulensteen maakte het nog erger door daarna zijn tweede gele kaart te pakken met een overtreding op Iñigo Córdoba. Vitesse scoorde daarna nog via Million Manhoef.
In de slotfase kreeg Sierhuis een uitgelezen kans om zijn derde treffer te maken. Hij nam een strafschop na vasthouden van Córdoba, maar Room stopte zijn inzet. Omdat de doelman te vroeg van de lijn was gegaan, kon Sierhuis de strafschop overnemen. Room keerde echter ook de tweede poging.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
8 uur geleden