Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sturing met Vitesse ook onderuit bij Fortuna Sittard

Sturing met Vitesse ook onderuit bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Vitesse heeft ook de tweede wedstrijd onder coach Edward Sturing niet kunnen winnen. De Arnhemmers gingen onderuit bij Fortuna Sittard (3-1) na een razendsnelle goal van Kai Sierhuis.

Vitesse blijft door de vierde nederlaag op rij laatste in de Eredivisie. De ploeg heeft 8 punten net als FC Volendam, dat met 5-0 onderuitging tegen PEC Zwolle. Fortuna staat in de middenmoot met 16 punten.

Sierhuis zette de ploeg van coach Danny Buijs al na achttien seconden op voorsprong. Hij werd de diepte ingestuurd door Ivo Pinto en rondde feilloos af. Doelman Eloy Room voorkwam in de achttiende minuut dat de aanvaller zijn tweede treffer kon maken, maar vijf minuten later zette Sierhuis Fortuna alsnog op 2-0, opnieuw op aangeven van Pinto.

Derde treffer

Bij de start van de tweede helft was Vitesse opnieuw niet goed bij de les. Tijjani Noslin was sneller dan Dominik Oroz en schoot de bal langs Room. Melle Meulensteen maakte het nog erger door daarna zijn tweede gele kaart te pakken met een overtreding op Iñigo Córdoba. Vitesse scoorde daarna nog via Million Manhoef.

In de slotfase kreeg Sierhuis een uitgelezen kans om zijn derde treffer te maken. Hij nam een strafschop na vasthouden van Córdoba, maar Room stopte zijn inzet. Omdat de doelman te vroeg van de lijn was gegaan, kon Sierhuis de strafschop overnemen. Room keerde echter ook de tweede poging.

Meer uit Voetbal

Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

1 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

11 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

11 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

12 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

13 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

14 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

14 uur geleden