Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sturing geeft Beerens nieuwe kans bij Vitesse

Sturing geeft Beerens nieuwe kans bij Vitesse

ARNHEM (ANP) - Roy Beerens krijgt onder de nieuwe hoofdtrainer Edward Sturing weer een kans bij Vitesse. De 32-jarige vleugelspits gaat met de Arnhemmers mee op trainingskamp naar Portugal. Onder de vorige trainer Leonid Sloetski, die eind november opstapte, maakte Beerens geen deel uit van de selectie.

Beerens kreeg afgelopen zomer van de Rus te horen dat hij op zoek moest gaan naar een andere club. De tweevoudig international van Oranje mocht zelfs niet meer meetrainen met de hoofdmacht. Beerens hoopte op een buitenlands avontuur, maar dat kwam er niet. Nu Sloetski is opgestapt en Sturing de rest van het seizoen de hoofdtrainer is, krijgt de vleugelspits een nieuwe kans. Hij behoort tot de selectie van 26 spelers, onder wie vier debutanten, die zich in de Portugese kustplaats Alcantarilha gaat voorbereiden op de tweede seizoenshelft.

Vitesse, de huidige nummer 6 van de eredivisie, speelt in de Algarve oefenwedstrijden tegen FC Servette (7 januari) en MSV Duisburg (11 januari). De geel-zwarte formatie hervat het seizoen op 18 januari tegen Fortuna Sittard.

Meer uit Voetbal

Meerdink helpt Oranje bij basisdebuut met twee treffers aan zege

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).

28 minuten geleden
Meerdink maakt in tweede interland eerste treffers voor Oranje

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.

50 minuten geleden
Zidane past Frans elftal aan in Nations League tegen België

BRUSSEL (ANP) - Zinédine Zidane gaat het Franse elftal aanpassen voor het duel van maandag met België. Dat heeft de bondscoach van Frankrijk in aanloop naar de wedstrijd in de Nations League in Brussel gezegd. Frankrijk won vrijdag met 1-0 in en van Turkije.

1 uur geleden
Oranje-international Gakpo valt al vroeg in duel met Servië uit

BELGRADO (ANP) - Cody Gakpo heeft in de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League een blessure opgelopen. De buitenspeler van Liverpool werd na een kwartier spelen in de middencirkel geraakt door Saša Lukić.

2 uur geleden
Oranje begint uitwedstrijd tegen Servië met Veerman en Meerdink

BELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League zondag met Joey Veerman en Mexx Meerdink in het basiselftal. Veerman neemt op het middenveld de plaats in van Quinten Timber en wordt daarmee beloond voor zijn goede invalbeurt van donderdag in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1).

3 uur geleden
Spits Isak verlaat Zweeds voetbalelftal met lichte blessure

STOCKHOLM (ANP/RTR) - Het Zweedse nationale voetbalelftal moet het de komende Nations League-wedstrijden zonder Alexander Isak stellen. De 27-jarige spits van Liverpool moet het trainingskamp van zijn land met een lichte blessure verlaten, meldt de Zweedse bond.

4 uur geleden
Vrouwen FC Twente verstevigen koppositie na ruime zege bij AZ

WIJDEWORMER (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben een eenvoudige overwinning geboekt op bezoek bij AZ. De ploeg van trainer Corina Dekker won met 5-0 en verstevigde daarmee de koppositie in de Vrouwen Eredivisie.

5 uur geleden