Sturing geeft Beerens nieuwe kans bij Vitesse
ARNHEM (ANP) - Roy Beerens krijgt onder de nieuwe hoofdtrainer Edward Sturing weer een kans bij Vitesse. De 32-jarige vleugelspits gaat met de Arnhemmers mee op trainingskamp naar Portugal. Onder de vorige trainer Leonid Sloetski, die eind november opstapte, maakte Beerens geen deel uit van de selectie.
Beerens kreeg afgelopen zomer van de Rus te horen dat hij op zoek moest gaan naar een andere club. De tweevoudig international van Oranje mocht zelfs niet meer meetrainen met de hoofdmacht. Beerens hoopte op een buitenlands avontuur, maar dat kwam er niet. Nu Sloetski is opgestapt en Sturing de rest van het seizoen de hoofdtrainer is, krijgt de vleugelspits een nieuwe kans. Hij behoort tot de selectie van 26 spelers, onder wie vier debutanten, die zich in de Portugese kustplaats Alcantarilha gaat voorbereiden op de tweede seizoenshelft.
Vitesse, de huidige nummer 6 van de eredivisie, speelt in de Algarve oefenwedstrijden tegen FC Servette (7 januari) en MSV Duisburg (11 januari). De geel-zwarte formatie hervat het seizoen op 18 januari tegen Fortuna Sittard.
Meer uit Voetbal
SAINT-DENIS (ANP/AFP) - Bondscoach Zinédine Zidane van het Franse voetbalelftal kondigt wijzigingen aan in zijn ploeg voor de Nations League-wedstrijd tegen België, maandag in het Stade de France.
13 minuten geledenOVIEDO (ANP) - Spanje heeft ook de derde wedstrijd in de groepsfase van de Nations League gewonnen. In Oviedo versloeg de Europees en wereldkampioen Tsjechië met 3-1.
13 uur geledenKEULEN (ANP) - Thijs Dallinga heeft tijdens een oefenwedstrijd van zijn ploeg 1. FC Köln een kruisbandblessure opgelopen. De aanvaller zal daardoor voor langere tijd niet inzetbaar zijn, meldde zijn Duitse werkgever.
14 uur geledenPORTO (ANP/AFP) - De Portugese international Bruno Fernandes heeft gezegd dat teamgenoot Cristiano Ronaldo voor altijd het grootste symbool van het Portugese nationale team is. De voetballer van Manchester United riep een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Noorwegen op tot eenheid, na tumultueuze dagen na het weglopen van Ronaldo uit de selectie.
14 uur geledenRIJEKA (ANP) - Engeland heeft de tweede overwinning op rij geboekt in de Nations League. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel overklaste Kroatië in eigen huis en won met 7-0. Bij rust bedroeg de marge al vier doelpunten.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn rentree gemaakt op het trainingsveld bij FC Barcelona. De 29-jarige middenvelder deelde zaterdag via Instagram een serie foto's van zichzelf op een veld bij het trainingscomplex van zijn club.
18 uur geledenBAČKA TOPOLA (ANP/AFP) - De persconferentie van bondscoach Heimir Hallgrímsson van Ierland in aanloop naar de tweede Nations League-wedstrijd tegen Israël is zaterdag vroegtijdig stilgelegd. Dat gebeurde na een beschuldiging van een Israëlische journalist aan het adres van bondscoach Hallgrímsson.
18 uur geleden