Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stuntclub Saarbrücken schakelt ook Frankfurt uit in bekertoernooi

Stuntclub Saarbrücken schakelt ook Frankfurt uit in bekertoernooi

SAARBRÜCKEN (ANP) - De Duitse derdeklasser 1. FC Saarbrücken heeft ook Bundesliga-club Eintracht Frankfurt uitgeschakeld in het bekertoernooi: 2-0. De stuntploeg staat door de zege op de verliezend finalist van vorig seizoen in de kwartfinales, na eerder al te hebben gewonnen van landskampioen Bayern München (2-1).

Kai Brünker en Luca Kerber scoorden voor het thuisspelende Saarbrücken in de tweede helft. Frankfurt, de nummer 7 van de Bundesliga, eindigde de wedstrijd met tien man na een rode kaart voor invaller Futkeu Noel.

Saarbrücken haalde in 2020 al eens de halve finale van het bekertoernooi, toen nog als vierdeklasser. Dat was een club van dat niveau nog nooit eerder gelukt.

Meer uit Voetbal

Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

37 minuten geleden
Zerrouki wil na verhuur aan Twente niet meer terug naar Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.

1 uur geleden
Veerman is klaar met Koeman: hij hoeft mij niet meer te bellen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.

2 uur geleden
Feyenoorder Ueda volgt Steijn op als topscorer Eredivisie

ZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.

2 uur geleden
Hadj Moussa leidt Feyenoord in slotfase langs PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.

3 uur geleden
Sparta grijpt naast play-offs na nederlaag tegen Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.

3 uur geleden
FC Groningen met zege naar play-offs om Europees voetbal

ALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.

3 uur geleden