Stuntclub Saarbrücken schakelt ook Frankfurt uit in bekertoernooi
SAARBRÜCKEN (ANP) - De Duitse derdeklasser 1. FC Saarbrücken heeft ook Bundesliga-club Eintracht Frankfurt uitgeschakeld in het bekertoernooi: 2-0. De stuntploeg staat door de zege op de verliezend finalist van vorig seizoen in de kwartfinales, na eerder al te hebben gewonnen van landskampioen Bayern München (2-1).
Kai Brünker en Luca Kerber scoorden voor het thuisspelende Saarbrücken in de tweede helft. Frankfurt, de nummer 7 van de Bundesliga, eindigde de wedstrijd met tien man na een rode kaart voor invaller Futkeu Noel.
Saarbrücken haalde in 2020 al eens de halve finale van het bekertoernooi, toen nog als vierdeklasser. Dat was een club van dat niveau nog nooit eerder gelukt.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
8 uur geleden