Stunt Vitesse blijft uit na late gelijkmaker AS Roma
ROME (ANP) - Vitesse is er in de achtste finales van de Conference League niet in geslaagd AS Roma uit te schakelen. De Arnhemmers waren dicht bij een verlenging, maar in de 91e minuut maakte Tammy Abraham gelijk. De spits kopte raak op aangeven van invaller Rick Karsdorp.
Maximilian Wittek had Vitesse na ruim een uur op schitterende wijze op voorsprong gezet. Hij volleerde de bal van bijna 25 meter met links en zijn volley liet keeper Rui Patrício kansloos. Wittek kreeg de bal van dichtbij aangespeeld door Eli Dasa.
Na de 0-1 in Arnhem leek de confrontatie uit te draaien op een verlenging. Vlak voor tijd bezorgde de Engelse aanvaller de ploeg van trainer José Mourinho toch een plek bij de laatste acht.
Eerder in het toernooi was Vitesse wel te sterk voor onder meer Anderlecht en Tottenham Hotspur. In de vorige ronde werd Rapid Wien verslagen.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
1 uur geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
3 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
15 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
18 uur geleden