Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stunt Vitesse blijft uit na late gelijkmaker AS Roma

Stunt Vitesse blijft uit na late gelijkmaker AS Roma

ROME (ANP) - Vitesse is er in de achtste finales van de Conference League niet in geslaagd AS Roma uit te schakelen. De Arnhemmers waren dicht bij een verlenging, maar in de 91e minuut maakte Tammy Abraham gelijk. De spits kopte raak op aangeven van invaller Rick Karsdorp.

Maximilian Wittek had Vitesse na ruim een uur op schitterende wijze op voorsprong gezet. Hij volleerde de bal van bijna 25 meter met links en zijn volley liet keeper Rui Patrício kansloos. Wittek kreeg de bal van dichtbij aangespeeld door Eli Dasa.

Na de 0-1 in Arnhem leek de confrontatie uit te draaien op een verlenging. Vlak voor tijd bezorgde de Engelse aanvaller de ploeg van trainer José Mourinho toch een plek bij de laatste acht.

Eerder in het toernooi was Vitesse wel te sterk voor onder meer Anderlecht en Tottenham Hotspur. In de vorige ronde werd Rapid Wien verslagen.

Meer uit Voetbal

Iran verwacht dat de FIFA visums voor reizen naar VS regelt

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.

33 minuten geleden
Willem II neemt verdediger Stam definitief over van AZ

TILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.

1 uur geleden
Oranje-spits Depay verliest als basisspeler met Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.

1 uur geleden
NAC Breda gaat na degradatie door met Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.

2 uur geleden
Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

12 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

14 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

17 uur geleden