Stunt Vitesse blijft uit na late gelijkmaker AS Roma
ROME (ANP) - Vitesse is er in de achtste finales van de Conference League niet in geslaagd AS Roma uit te schakelen. De Arnhemmers waren dicht bij een verlenging, maar in de 91e minuut maakte Tammy Abraham gelijk. De spits kopte raak op aangeven van invaller Rick Karsdorp.
Maximilian Wittek had Vitesse na ruim een uur op schitterende wijze op voorsprong gezet. Hij volleerde de bal van bijna 25 meter met links en zijn volley liet keeper Rui Patrício kansloos. Wittek kreeg de bal van dichtbij aangespeeld door Eli Dasa.
Na de 0-1 in Arnhem leek de confrontatie uit te draaien op een verlenging. Vlak voor tijd bezorgde de Engelse aanvaller de ploeg van trainer José Mourinho toch een plek bij de laatste acht.
Eerder in het toernooi was Vitesse wel te sterk voor onder meer Anderlecht en Tottenham Hotspur. In de vorige ronde werd Rapid Wien verslagen.
Meer uit Voetbal
LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
35 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
57 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
59 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
2 uur geleden