Stunt Vitesse blijft uit na late gelijkmaker AS Roma
ROME (ANP) - Vitesse is er in de achtste finales van de Conference League niet in geslaagd AS Roma uit te schakelen. De Arnhemmers waren dicht bij een verlenging, maar in de 91e minuut maakte Tammy Abraham gelijk. De spits kopte raak op aangeven van invaller Rick Karsdorp.
Maximilian Wittek had Vitesse na ruim een uur op schitterende wijze op voorsprong gezet. Hij volleerde de bal van bijna 25 meter met links en zijn volley liet keeper Rui Patrício kansloos. Wittek kreeg de bal van dichtbij aangespeeld door Eli Dasa.
Na de 0-1 in Arnhem leek de confrontatie uit te draaien op een verlenging. Vlak voor tijd bezorgde de Engelse aanvaller de ploeg van trainer José Mourinho toch een plek bij de laatste acht.
Eerder in het toernooi was Vitesse wel te sterk voor onder meer Anderlecht en Tottenham Hotspur. In de vorige ronde werd Rapid Wien verslagen.
Meer uit Voetbal
SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
2 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
7 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.
7 uur geleden