Stunt Vitesse blijft uit na late gelijkmaker AS Roma
ROME (ANP) - Vitesse is er in de achtste finales van de Conference League niet in geslaagd AS Roma uit te schakelen. De Arnhemmers waren dicht bij een verlenging, maar in de 91e minuut maakte Tammy Abraham gelijk. De spits kopte raak op aangeven van invaller Rick Karsdorp.
Maximilian Wittek had Vitesse na ruim een uur op schitterende wijze op voorsprong gezet. Hij volleerde de bal van bijna 25 meter met links en zijn volley liet keeper Rui Patrício kansloos. Wittek kreeg de bal van dichtbij aangespeeld door Eli Dasa.
Na de 0-1 in Arnhem leek de confrontatie uit te draaien op een verlenging. Vlak voor tijd bezorgde de Engelse aanvaller de ploeg van trainer José Mourinho toch een plek bij de laatste acht.
Eerder in het toernooi was Vitesse wel te sterk voor onder meer Anderlecht en Tottenham Hotspur. In de vorige ronde werd Rapid Wien verslagen.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
39 minuten geledenYAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.
57 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt kan komende zomer met het Nederlands elftal niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De verdediger van Manchester United heeft een operatie aan zijn rug ondergaan en is op zijn vroegst bij de start van het nieuwe seizoen weer beschikbaar. Dat meldt Manchester United.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García van Ajax denkt dat de landstitel komend seizoen weer naar de Amsterdammers gaat. Dat zegt de Spanjaard in een interview met ESPN, twee dagen voor de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen. Ajax begint de laatste speelronde als nummer 5 op de ranglijst en zal nog een plaats moeten stijgen als het de play-offs voor deelname aan de Conference League wil ontlopen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder de Japanse WK-gangers Ayase Ueda en Tsuyoshi Watanabe, maar met Raheem Sterling aan het laatste eredivisieduel van het seizoen. Trainer Robin van Persie geeft Sterling een basisplaats, vertelde hij vrijdag bij een persconferentie in aanloop naar het duel met PEC Zwolle.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Coach John van den Brom van FC Twente heeft een fitte spelersgroep voor de laatste competitiewedstrijd bij PSV. De club uit Enschede strijdt met NEC en Ajax om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van de voorronde van de Champions League.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.
3 uur geleden