Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stunt tennisster Hartono blijft uit bij debuut op Australian Open

Stunt tennisster Hartono blijft uit bij debuut op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisster Arianne Hartono heeft op de eerste dag van de Australian Open net niet voor een verrassing kunnen zorgen. De relatief onbekende Nederlandse, die haar debuut maakte op een grandslamtoernooi, verloor in de openingsronde met 2-6 6-4 6-3 van de Amerikaanse Amanda Anisimova. Hartono stond met 6-2 4-2 voor.

De 25-jarige Hartono, die de afgelopen week drie kwalificatiewedstrijden wist te winnen, had lange tijd het beste van het spel. De mondiale nummer 191 kon haar niveau echter niet vasthouden en zag de jonge en onstuimige Amerikaanse steeds beter in de wedstrijd komen. De 20-jarige Anisimova maakte het na een uur en 44 minuten af op haar eerste wedstrijdpunt, door een fout van de Nederlandse.

Hartono, die Indonesische ouders heeft, maakte pas vorig jaar haar debuut op een WTA-toernooi. Ze genoot haar opleiding in het Amerikaanse collegetennis, waar ze in 2018 als student aan de Universiteit van Mississippi het toonaangevende NCAA-kampioenschap wist te winnen.

Anisimova stond in 2019 op de 21e plek van de wereldranglijst. Dat jaar haalde ze de halve finales op Roland Garros en de vierde ronde op de Australian Open.

Meer uit Sport

Wiebes wint eerste onderdeel van het omnium bij WK

SANTIAGO (ANP) - Lorena Wiebes is bij de WK baanwielrennen in Chili goed aan het omnium begonnen. Op de piste van de hoofdstad Santiago was de 26-jarige geboren Mijdrechtse de beste op het onderdeel scratch.

39 minuten geleden
Lavreysen maakt ook indruk op kwalificatie van kilometer tijdrit

SANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen is uitstekend begonnen aan de kilometer tijdrit op de WK baanwielrennen. De titelverdediger op dat onderdeel was met afstand de snelste in de kwalificatie.

57 minuten geleden
Tennisser Griekspoor meldt zich af voor kwartfinale tegen Zverev

WENEN (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich teruggetrokken voor zijn partij van vrijdagmiddag tegen Alexander Zverev in de kwartfinales van het tennistoernooi van Wenen. De 29-jarige Nederlander kampt met een rugblessure. Dat meldde de organisatie van het toernooi op X.

2 uur geleden
Turnster Visser buiten medailles in WK-brugfinale, goud Nemour

JAKARTA (ANP) - Turnster Naomi Visser is bij de WK in Jakarta buiten de medailles geëindigd in de toestelfinale op het onderdeel brug. Visser zette een stabiele oefening neer, maar haar score van 14,066 punten was niet voldoende voor een podiumplaats. Visser eindigde uiteindelijk op een gedeelde zesde plek.

5 uur geleden
WK-zilver voor baanrenner Dorenbos op onderdeel scratch

SANTIAGO (ANP) - Yanne Dorenbos heeft op de tweede dag van de WK baanwielrennen in Chili het zilver veroverd op het onderdeel scratch. De 25-jarige Castricummer moest in de sprint alleen de Duitser Moritz Augenstein voorlaten. Het brons werd aanvankelijk toegekend aan de Nieuw-Zeelander Campbell Stewart. Maar na een chaotische slotfase besloot de jury dat de Portugees Iúri Leitão degene was die in de juiste ronde als derde de finishlijn had gepasseerd.

16 uur geleden
Lavreysen verovert vierde wereldtitel op sprintonderdeel keirin

SANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen heeft bij de WK baanwielrennen in Chili voor de vierde keer de titel op de keirin veroverd. De 28-jarige Brabander, ook regerend olympisch kampioen op het onderdeel, hield in de finale de Australiër Leigh Hoffman en zijn landgenoot Jeffrey Hoogland achter zich.

16 uur geleden
Lavreysen en Hoogland naar keirinfinale op WK baanwielrennen

SANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen en Jeffrey Hoogland hebben zich bij de wereldkampioenschappen baanwielrennen in Chili gekwalificeerd voor de finale van het onderdeel keirin. Olympisch kampioen Lavreysen won zijn heat, Hoogland finishte in zijn race als tweede.

18 uur geleden