Stunt tegen Frankrijk levert Tunesië geen achtste finale op
AL RAYYAN (ANP) - Tunesië heeft voor een stunt gezorgd door op het WK in Qatar wereldkampioen Frankrijk met 1-0 te verslaan door een treffer van Wahbi Khazri. De zege is voor de Noord-Afrikanen echter niet voldoende om de achtste finales te halen. Australië dat in de andere groepswedstrijd van groep D Denemarken met 1-0 versloeg, gaat als nummer 2 door naar de laatste zestien.
Frankrijk was na twee zeges al zeker van de achtste finales. De titelverdediger is de groepswinnaar en treft in de achtste finales de nummer 2 uit groep C met Polen, Argentinië, Saudi-Arabië en Mexico. Australië neemt het op tegen de groepswinnaar uit die groep.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.
4 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League niet beschikken over Thibaut Courtois. De Belgische doelman heeft een maag-darminfectie, meldt de Spaanse voetbalclub op X.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.
19 uur geledenTURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.
21 uur geleden