
Stuivenberg assistent-trainer bij Arsenal
LONDEN (ANP) - Albert Stuivenberg treedt in dienst van Arsenal als assistent van de nieuwe hoofdtrainer Mikel Arteta. De 49-jarige Stuivenberg was al werkzaam bij de nationale ploeg van Wales als assistent van Ryan Giggs en hij blijft die functie bekleden tot en met het EK van 2020.
Stuivenberg was van 2014 tot 2016 ook al werkzaam in de Premier League, destijds als assistent van Louis van Gaal bij Manchester United. Daarna was de Nederlandse coach kortstondig trainer van het Belgische Genk.
Arteta krijgt bij Arsenal ook assistentie van Freddie Ljungberg, die na het ontslag van Unai Emery optrad als interim-trainer. De Engelsman Steve Round werd ook als assistent aan de trainersstaf toegevoegd.
Arsenal staat 11e in de Premier League met vijf overwinningen in achttien duels.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italiƫ. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
19 uur geledenBOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.
19 uur geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.
21 uur geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.
23 uur geleden