Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Studie: Tel Aviv nu duurste stad ter wereld

Studie: Tel Aviv nu duurste stad ter wereld

LONDEN (ANP/DPA) - De Israëlische kuststad Tel Aviv is de duurste stad ter wereld voor het dagelijks leven. Tel Aviv verdrong de Franse hoofdstad Parijs van de koppositie op de ranglijst van duurste steden die wordt samengesteld door het Britse blad The Economist.

Volgens de onderzoekers komt dat door de sterkere Israëlische sjekel tegenover de dollar en hogere kosten voor boodschappen en transport in Tel Aviv. Het is voor het eerst dat die stad bovenaan de ranglijst staat. Parijs staat nu samen met Singapore op een gedeelde tweede plaats. Daarna komen Zürich, Hongkong, New York, Genève, Kopenhagen, Los Angeles en Osaka. De Syrische hoofdstad Damascus staat onderaan de ranglijst.

De onderzoekers van The Economist stellen dat in veel steden de kosten voor levensonderhoud zijn toegenomen door de hogere brandstofprijzen en de verstoringen in leveringsketen vanwege de coronacrisis. Er werd bij de studie gekeken naar 173 wereldsteden en de prijzen van meer dan tweehonderd producten en diensten.

Meer uit Financieel

Storing bij X is voorbij

BASTROP (ANP) - De storing bij X is voorbij. Vrijdagmiddag rond 16.00 uur kwamen op de website allestoringen.nl duizenden meldingen binnen van gebruikers die problemen ondervonden en op de Engelstalige website Downdetector tienduizenden.

56 seconden geleden
Wall Street sluit lager na opmerking Trump over Fed-kandidaat

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag licht lager gesloten. Beleggers reageerden op een opmerking van de Amerikaanse president Donald Trump over een mogelijke opvolger van Jerome Powell, de voorzitter van de Federal Reserve.

2 uur geleden
OpenAI begint test met advertenties in ChatGPT

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - OpenAI, het bedrijf achter ChatGPT, wil binnenkort advertenties aan gebruikers van de populaire chatbot laten zien. Het bedrijf meldt de komende weken te beginnen met het testen van het aanbieden van reclames onder gebruikers in de Verenigde Staten.

3 uur geleden
Luchtvaartautoriteit EU adviseert niet boven Iran te vliegen

KEULEN (ANP/RTR) - De Europese luchtvaartautoriteit EASA heeft Europese luchtvaartmaatschappijen opgeroepen het luchtruim van Iran te mijden. De EASA kwam vrijdag met dit advies vanwege de aanhoudende spanningen en dreigingen van de Amerikaanse president Donald Trump met militaire acties in Iran.

3 uur geleden
Europarlement overweegt steun handelsdeal te linken aan Groenland

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG) - Het Europees Parlement overweegt de goedkeuring van het handelsakkoord met de Verenigde Staten te koppelen aan het terugtrekken van Donald Trumps bedreiging om Groenland over te nemen. De overeenkomst die de Europese Commissie en de VS afgelopen zomer sloten, moet nog worden goedgekeurd door het Europees Parlement.

5 uur geleden
Megatunnel Duitsland en Denemarken op zijn vroegst in 2031 klaar

KIEL (ANP/DPA) - De bouw van de Fehmarnbelttunnel loopt opnieuw vertraging op. De projectontwikkelaar verwacht dat de tunnel tussen het Duitse eiland Fehmarn en het Deense eiland Lolland niet voor 2031 af is. De tunnel moest oorspronkelijk in 2024 klaar zijn en kost miljarden euro's.

5 uur geleden
AEX eindigt licht lager na opmars tot boven de 1000 punten

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de beurs in Amsterdam is vrijdag iets lager gesloten. Beleggers waren terughoudender, nadat de hoofdindex donderdag een opmars maakte en voor het eerst de mijlpaal van 1000 punten bereikte.

6 uur geleden