Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Student overleden na val uit raam hotelschool Maastricht

Student overleden na val uit raam hotelschool Maastricht

MAASTRICHT (ANP) - Een 18-jarige student is overleden na in de nacht van 8 op 9 mei uit een raam op het terrein van de Hotel Management School Maastricht te zijn gevallen. Een woordvoerder van de politie sprak maandagavond over een noodlottig ongeval en verwees naar de school. Een woordvoerder van Zuyd Hogeschool liet weten dat het incident zich afspeelde in de Student Residence op het terrein van de hotelschool. Nadat de jongen uit het raam was gevallen, werd hij meerdere dagen kunstmatig in coma gehouden, maar hij overleed op 13 mei, bevestigde de woordvoerder van Zuyd berichtgeving in de Limburger maandag.

Onder meer slachtofferhulp heeft getuigen van het ongeval, evenals medewerkers en studenten van de school opgevangen. Zondag werd in de buurt van zijn ouderlijk huis een herdenkingsbijeenkomst gehouden. Daarbij waren zo'n vijftig medestudenten en een delegatie van de school aanwezig. Over het slachtoffer wil de school in verband met de privacy verder niets kwijt.

Het ongeluk gebeurde volgens de woordvoerder op een warme nacht in het relatief nieuwe wooncomplex op het terrein van de hotelschool. Bij zijn val kwam de jongen erg ongelukkig terecht, aldus de woordvoerder. Voor zover hem bekend was de student niet dronken.

Meer uit Binnenland

Miljoenen extra voor energiesteun aan kleumend Oekraïne

DEN HAAG (ANP) - Het demissionaire kabinet stelt dit jaar 23 miljoen euro extra beschikbaar voor energiesteun aan Oekraïne. Dat heeft staatssecretaris Aukje de Vries (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingshulp, VVD) bekendgemaakt tijdens een bezoek aan dat land.

2 uur geleden
Nico Garstman maakte Nieuwsfoto van het Jaar 2025

DEN HAAG (ANP) - Nico Garstman heeft met zijn foto van de rellen op het Haagse Malieveld in september de Nieuwsfoto van het Jaar 2025 gewonnen bij de jaarlijkse verkiezing van Stichting Nieuwsfoto. In de sportcategorie ging de prijs naar ANP-fotograaf Robin van Lonkhuijsen voor zijn foto van shorttrackster Xandra Velzeboer.

3 uur geleden
Politie beëindigt Haags protest tegen geweld in Noord-Syrië

DEN HAAG (ANP) - De betoging tegen het geweld tegen Koerden in Syrië in het centrum van Den Haag is voorbij. De politie liet de betogers weten dat het protest op last van de burgemeester niet verder mocht gaan achter Den Haag Centraal. De honderden overgebleven betogers gaven gehoor aan de oproep te vertrekken.

3 uur geleden
OM eist tbs tegen verdachte doodsteken 11-jarige Sohani

UTRECHT (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft dinsdag tbs met dwangverpleging geëist tegen de 30-jarige Hamzah L. voor het doodsteken van de 11-jarige Sohani op 1 februari vorig jaar in de Anemoonstraat in Nieuwegein. Volgens het OM is L. volledig ontoerekeningsvatbaar en moet de rechtbank hem ontslaan van rechtsvervolging.

5 uur geleden
Wilders vindt vertrek fractieleden 'emotioneel'

DEN HAAG (ANP) - Het afsplitsen van zeven PVV-fractieleden was een "emotioneel" moment voor PVV-leider Geert Wilders. "Het is een zwarte dag voor de PVV."

7 uur geleden
Gidi Markuszower leidt nieuwe fractie ex-PVV'ers

DEN HAAG (ANP) - Gidi Markuszower wordt de partijleider van de nieuwe fractie van opgestapte PVV'ers. Hidde Heutink, de voormalig campagneleider van de PVV, wordt zijn vicevoorzitter.

7 uur geleden
Rover en Translink winnen kort geding over dure ov-kaarten

UTRECHT (ANP) - Reizigersvereniging Rover en Translink, het bedrijf achter de ov-chipkaart, hebben gelijk gekregen van de rechter in het kort geding tegen Kings Online, dat via twee websites ov-chipkaarten verkoopt voor hoge bedragen. Dat meldt Rover. Honderden reizigers hadden zich bij de vereniging gemeld, omdat zij tientallen euro's te veel hadden betaald voor een persoonlijke ov-chipkaart. Mensen dachten vanwege de huisstijl van de website, die leek op die van de NS en Translink, via een officiële aanbieder een bestelling te plaatsen.

7 uur geleden