Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stroom even uit in deel Coevorden voor berging

Stroom even uit in deel Coevorden voor berging

COEVORDEN (ANP) - Om veilig te kunnen werken bij het ingestorte gebouw in Coevorden gaat de stroom er in de Sallandsestraat en omgeving er af, meldt de Veiligheidsregio. Binnen ligt nog iemand en een gespecialiseerd team probeert er zo snel mogelijk bij te komen.

Door een explosie in de grillroom aan de Sallandsestraat in Coevorden zijn zaterdagmiddag vermoedelijk twee mensen gewond geraakt. Een van hen, een jongen, was al vrij snel uit het gebouw gehaald en is naar een ziekenhuis gebracht. Het is niet bekend hoe het met hem gaat.

"Het pand is instabiel en de brandweer kan het pand niet in", meldde burgemeester Bert Bouwmeester eerder. Die was toevallig in de buurt toen de ontploffing zich voordeed waardoor hij snel kon praten met de hulpverleners. Ook heeft Bouwmeester gesproken met familie van de slachtoffers.

Meer uit Binnenland

RIVM treft westnijlvirus aan bij bloeddonor, besmet in Nederland

UTRECHT (ANP) - In Nederland is bij een bloeddonor een infectie met het westnijlvirus vastgesteld. Diegene is niet onlangs in het buitenland geweest. Het RIVM gaat er daarom van uit dat de infectie in Nederland is opgelopen.

3 minuten geleden
Twee minderjarigen aangehouden om explosie Zaandam

ZAANDAM (ANP) - Na de explosie die in de nacht van zondag op maandag plaatsvond bij een appartement in Zaandam heeft de politie twee minderjarige verdachten aangehouden.

1 uur geleden
Boeren en brandweer gaan samenwerken bij aanpak natuurbranden

ZWOLLE (ANP) - Nu de kans op natuurbranden door droogte en hoge temperaturen in Nederland steeds verder toeneemt, gaat de brandweer nauwer samenwerken met boeren. Brandweer Nederland en brancheorganisatie LTO Noord werken sinds kort aan een bredere aanpak dan alleen brandbestrijding.

2 uur geleden
Explosie verwoest achtergevel van appartement in Zaandam

ZAANDAM (ANP) - Een explosie aan de Hof van Zaenden in Zaandam heeft in de nacht van zondag op maandag de achtergevel van een appartement verwoest en brand veroorzaakt. Dat maakte de veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland bekend.

7 uur geleden
Skinnybike met top van 120 kilometer per uur in beslag genomen

ENSCHEDE (ANP) - De politie in Enschede heeft een skinnybike, een fiets met het uiterlijk van een fatbike maar met smallere banden, in beslag genomen omdat die 120 kilometer per uur kon. Dat meldt de politie op Instagram.

19 uur geleden
Onderzoek: mezen en duiven verstopten zich tijdens eclips

GRONINGEN (ANP) - Het gedrag van diverse vogels veranderde tijdens de zonsverduistering van afgelopen woensdag. Dat blijkt uit een onderzoek dat de Rijksuniversiteit Groningen (RUG) uitvoerde samen met tientallen vogelliefhebbers in Noord-Nederland. "Met name meesachtigen en duiven gingen zich verstoppen", zegt onderzoeksleider Theo Jurriens.

20 uur geleden
Man (26) aangehouden om mogelijke brandstichting in Oosterhout

OOSTERHOUT (ANP) - In het onderzoek naar een woningbrand die eerder deze week woedde in het Noord-Brabantse Oosterhout heeft de politie zondagochtend een 26-jarige man uit die plaats aangehouden. De politie zegt er rekening mee te houden dat de brand is aangestoken.

20 uur geleden