Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stromae zegt ook concerten in Ziggo Dome af vanwege gezondheid

Stromae zegt ook concerten in Ziggo Dome af vanwege gezondheid

AMSTERDAM (ANP) - Stromae komt volgende week niet naar Nederland. De Belgische artiest heeft zijn drie concerten in de Ziggo Dome in Amsterdam afgezegd, heeft hij dinsdag bekendgemaakt via sociale media. Ook diverse andere optredens in de komende maanden zijn uit zijn agenda gehaald.

Stromae zegt dat hij vanwege zijn "huidige gezondheid" niet kan optreden. De zanger, die eerder last had van een burn-out, moest vorige maand al verschillende concerten afzeggen in Frankrijk.

"Ik ben tot het besef gekomen dat mijn huidige gezondheidstoestand me momenteel niet toestaat om jullie te zien", schrijft Stromae in een bericht aan zijn fans. "Het spijt me dit nieuws met jullie te delen, het doet me enorm veel verdriet, maar ik moest mijn grenzen aangeven. Omringd door mijn familie moet ik de tijd nemen om beter te worden om weer te kunnen optreden."

Multitude-tournee

Stromae zegt niet wat hem precies mankeert. Wel zegt hij binnenkort "meer positief nieuws" te willen brengen en dat hij zijn tour snel wil hervatten.

De Nederlandse zanger Claude zou het voorprogramma verzorgen. Hij vindt het jammer dat de drie concerten niet doorgaan. "Net het nieuws gehoord dat de shows van Stromae geannuleerd zijn. Ik wens Stromae en zijn team heel veel sterkte toe", schrijft Claude, bekend van het nummer Ladada (Mon Dernier Mot), op sociale media. "Dank voor de kans en ik hoop tot een andere keer!"

De uitverkochte concerten in de Ziggo Dome maakten deel uit van Stromaes Multitude-tournee. Alle shows van april en mei zijn afgelast. Op 22 en 23 november staan concerten van Stromae gepland in Ziggo Dome. Die optredens gaan vooralsnog door.

Meer uit Binnenland

Anti-azc-demonstranten blokkeren snelweg A59 bij Den Bosch

DEN BOSCH (ANP) - Demonstranten die tegen de komst van een asielzoekerscentrum op het bedrijventerrein Engelen in Den Bosch zijn, blokkeren de A59 bij die stad. Dat bevestigt Rijkswaterstaat (RWS) na berichtgeving door Omroep Brabant. Doordat de groep demonstranten op het wegdek staat, heeft RWS besloten het verkeer van Den Bosch richting Waalwijk tegen te houden. Het is niet duidelijk hoeveel mensen er staan.

14 minuten geleden
Evacuatievliegtuig met hantapatiënt heeft technische problemen

LAS PALMAS (ANP/AFP) - Het vliegtuig dat meewerkt aan de evacuatie van vermoedelijke hantapatiënten dat een tussenlanding moest maken op Gran Canaria kampt met technische problemen. Spaanse media melden op basis van regeringsbronnen dat een van de systemen aan boord niet goed bleek te werken. Het ministerie zegt tegen persbureau AFP dat er zelfs een nieuw vliegtuig nodig is voor het transport.

30 minuten geleden
Eerste medische evacuatievlucht uit Kaapverdië geland op Schiphol

SCHIPHOL (ANP) - De eerste medische evacuatievlucht vanuit het Kaapverdische Praia is woensdagavond rond 19.50 uur geland op Schiphol, zag een ANP-verslaggever. Wie precies aan boord waren van het toestel is niet bekend. In totaal zijn woensdag drie opvarenden van het cruiseschip MV Hondius met twee vluchten naar Nederland vertrokken, waarvan dit er een was.

56 minuten geleden
EOD: gevonden bom is 500-ponder uit WOII, wordt snel verwijderd

WEESP (ANP) - Het explosief dat woensdagmiddag bij graafwerkzaamheden op de Lange Muiderweg in Weesp werd gevonden, is een 500-ponder, een vliegtuigbom uit de Tweede Wereldoorlog. Dat meldt een woordvoerder van de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD). Het gebied eromheen is afgezet en wordt naar verwachting rond 17.15 uur weer vrijgegeven.

4 uur geleden
Nederlandse onderwijsinstellingen getroffen door datalek

DEN HAAG (ANP) - Zeven Nederlandse universiteiten zijn geraakt door een cyberaanval op Instructure, het bedrijf achter onderwijssoftware Canvas. Koepelorganisatie Universiteiten van Nederland (UNL) meldt dat het gaat om de Universiteit van Amsterdam, de Vrije Universiteit Amsterdam, de Erasmus Universiteit Rotterdam, Tilburg University, de Technische Universiteit Eindhoven, Universiteit Maastricht en Universiteit Twente. De universiteiten meldden eerder woensdag dat Instructure hun heeft laten weten dat hun Canvas-omgevingen zijn getroffen.

4 uur geleden
Explosief uit WOII gevonden in Weesp, treinverkeer stilgelegd

WEESP (ANP) - Bij graafwerkzaamheden op de Lange Muiderweg in Weesp is een explosief gevonden. Het gebied eromheen is afgezet, zegt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland. NS meldt dat het gaat om een bom uit de Tweede Wereldoorlog die onschadelijk moet worden gemaakt.

4 uur geleden
Burgers verliezen zaak tegen Solvinity-verlenging

DEN HAAG (ANP) - De rechter heeft woensdag besloten dat de overheid de overeenkomst met IT-dienstverlener Solvinity mag verlengen. Drie burgers waren naar de rechter gestapt om verlenging te voorkomen, omdat zij zich zorgen maken over de voorgenomen overname van het Nederlandse bedrijf Solvinity door een Amerikaans bedrijf.

4 uur geleden