Stroeve competitiestart Real Madrid bij Real Sociedad: 0-0
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Madrid is stroef begonnen aan het nieuwe seizoen in de Spaanse competitie. De titelhouder moest in San Sebastián tegen Real Sociedad genoegen nemen met 0-0. Doelman Alex Remiro was de gevierde man bij de thuisclub. Hij verrichtte diverse reddingen in het aanhoudende offensief van de bezoekers, die echter geen scherpe indruk maakten.
Bij Real Madrid ontbrak onder anderen de Belgische international Eden Hazard. Martin Ødegaard was basisspeler bij de Madrilenen. De oud-speler van Vitesse, sc Heerenveen én Real Sociedad vormde het middenveld met Toni Kroos en Luka Modric. De 21-jarige Noor werd in de 69e minuut gewisseld voor Casemiro.
Bij Real Sociedad maakte middenvelder David Silva zijn competitiedebuut. De 34-jarige Spanjaard kwam deze zomer over van Manchester City, waar hij tien jaar speelde. Hij verving de Zweedse spits Alexander Isak (ex-Willem II) in de 63e minuut.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn wil op korte termijn zoveel mogelijk te weten komen over Feyenoord. "Ik wil veel analyseren en mensen leren kennen", zei de nieuwe algemeen directeur tijdens zijn presentatie in De Kuip. "Ik weet vanaf de buitenkant wat voor dossiers er spelen, maar daar wil je alle ins en outs van weten. Uiteindelijk wil ik de club laten groeien om tot prestaties te komen. Er ligt al een heel goede basis. We gaan proberen vanuit die basis zaken te verbeteren."
10 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.
36 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.
1 uur geledenBRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
6 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
16 uur geleden