Stroeve competitiestart Real Madrid bij Real Sociedad: 0-0
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Madrid is stroef begonnen aan het nieuwe seizoen in de Spaanse competitie. De titelhouder moest in San Sebastián tegen Real Sociedad genoegen nemen met 0-0. Doelman Alex Remiro was de gevierde man bij de thuisclub. Hij verrichtte diverse reddingen in het aanhoudende offensief van de bezoekers, die echter geen scherpe indruk maakten.
Bij Real Madrid ontbrak onder anderen de Belgische international Eden Hazard. Martin Ødegaard was basisspeler bij de Madrilenen. De oud-speler van Vitesse, sc Heerenveen én Real Sociedad vormde het middenveld met Toni Kroos en Luka Modric. De 21-jarige Noor werd in de 69e minuut gewisseld voor Casemiro.
Bij Real Sociedad maakte middenvelder David Silva zijn competitiedebuut. De 34-jarige Spanjaard kwam deze zomer over van Manchester City, waar hij tien jaar speelde. Hij verving de Zweedse spits Alexander Isak (ex-Willem II) in de 63e minuut.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
17 minuten geledenLONDEN (ANP) - Liam Rosenior (41) is alweer weg als coach van Chelsea. Dat heeft de Londense club op de eigen website bekendgemaakt. Calum McFarlane neemt de leiding over het team als interim-hoofdtrainer tot het einde van het seizoen.
20 minuten geledenZEIST (ANP) - De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB) roept de regering op sportverenigingen te helpen met de stijgende energiekosten. Dat doet de KNVB in aanloop naar een debat in de Tweede Kamer op woensdag over steunmaatregelen om de hoge energie- en brandstofprijzen te compenseren. "Door nu te investeren in toekomstbestendige sportaccommodaties, worden verenigingen minder kwetsbaar en blijft sport toegankelijk voor iedereen", stelt de KNVB.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
20 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
22 uur geleden