Stroeve competitiestart Real Madrid bij Real Sociedad: 0-0
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Madrid is stroef begonnen aan het nieuwe seizoen in de Spaanse competitie. De titelhouder moest in San Sebastián tegen Real Sociedad genoegen nemen met 0-0. Doelman Alex Remiro was de gevierde man bij de thuisclub. Hij verrichtte diverse reddingen in het aanhoudende offensief van de bezoekers, die echter geen scherpe indruk maakten.
Bij Real Madrid ontbrak onder anderen de Belgische international Eden Hazard. Martin Ødegaard was basisspeler bij de Madrilenen. De oud-speler van Vitesse, sc Heerenveen én Real Sociedad vormde het middenveld met Toni Kroos en Luka Modric. De 21-jarige Noor werd in de 69e minuut gewisseld voor Casemiro.
Bij Real Sociedad maakte middenvelder David Silva zijn competitiedebuut. De 34-jarige Spanjaard kwam deze zomer over van Manchester City, waar hij tien jaar speelde. Hij verving de Zweedse spits Alexander Isak (ex-Willem II) in de 63e minuut.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
7 minuten geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
16 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.
33 minuten geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.
5 uur geleden