Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Strijdlustige Sanne Wevers gaat ondanks commotie voor goud

Strijdlustige Sanne Wevers gaat ondanks commotie voor goud

HEERENVEEN (ANP) - Hoewel het haar naar eigen zeggen "onmogelijk" wordt gemaakt, hoopt turnster Sanne Wevers volgend jaar toch haar olympische titel op de balk te kunnen prolongeren. Precies een jaar voordat in Tokio de finale van haar favoriete toestel op het programma staat, dinsdag 3 augustus 2021, plaatste Wevers een strijdlustig bericht op Instagram voorzien van twee foto's waarop ze samen met haar vader Vincent Wevers het goud viert bij Rio 2016.

"Vandaag, één jaar voor de Olympische balkfinale.. na alles wat er afgelopen week gebeurd is, na alle keuzes die er zijn gemaakt..", schrijft Wevers, gevolgd door de hashtag #ookkngu. "Als topsporter ga je voor het hoogst haalbare, voor mij is dat mijn titel prolongeren. Ook al wordt het me onmogelijk gemaakt.. Ik geloof dat je krijgt wat je aankan."

Gymnastiekunie KNGU besloot vorige week om het sportprogramma voor de turnsters stil te leggen. Dat deed de bond naar aanleiding van getuigenissen van tal van turnsters over fysieke en geestelijke mishandeling door coaches, onder wie Vincent Wevers en Gerben Wiersma.

Meer uit Sport

Verstappen tevreden met eerste podiumplaats in 2026

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.

39 minuten geleden
Verstappen derde in Grote Prijs van Canada, zege Antonelli

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.

39 minuten geleden
Verstappen derde in Grote Prijs van Canada, zege Antonelli

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.

1 uur geleden
Steenbergen verbetert Nederlands record op 100 meter vrije slag

MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.

4 uur geleden
Volleybalsters winnen in Four Nations Cup ook van Duitsland

APELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.

6 uur geleden
Noor Dversnes wint rit in Giro door peloton voor te blijven

MILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.

6 uur geleden
Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

8 uur geleden