Streuer (73) ook komend seizoen in technisch management FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Jan Streuer maakt ook komend seizoen deel uit van het technisch management van FC Twente. Streuer was tot de zomer van vorig jaar technisch directeur bij de club uit Enschede, maar hij droeg zijn taken over aan Arnold Bruggink. Op de achtergrond ondersteunde hij de oud-speler en dat blijft hij ook in 2024/2025 doen.
"Ik heb het erg naar mijn zin bij FC Twente en werk prettig samen met de mensen binnen de club. De rol die ik heb, bevalt me prima en het is fijn dat we met FC Twente ook in het nieuwe seizoen weer in Europa spelen. De club is ambitieus, dat past bij mij, en ik wil mijn bijdrage blijven leveren", aldus de 73-jarige Streuer op de website van de nummer 3 van afgelopen seizoen.
Bruggink is content dat hij de ervaren Streuer aan zijn zijde blijft houden. "Het is mooi dat Jan ook komend seizoen aan FC Twente verbonden blijft en we van zijn kennis en ervaring gebruik kunnen blijven maken", zei Bruggink (46). "Het is heel fijn om met Jan samen te werken en hij speelt binnen het voetbalbedrijf een belangrijke rol."
FC Twente plaatste zich vorig seizoen voor de voorronden van de Champions League.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
36 minuten geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
3 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
4 uur geleden