Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Strengere reisadviezen voor Zweden, Griekenland en Oslo

Strengere reisadviezen voor Zweden, Griekenland en Oslo

DEN HAAG (ANP) - Nederland scherpt het reisadvies voor Zweden aan. Omdat het aantal besmettingen in heel het land is toegenomen, raadt het ministerie van Buitenlandse Zaken (BuZa) mensen aan alleen noodzakelijke reizen te maken. De kleurcode van het land is aangepast van geel naar oranje. Na terugkeer in Nederland moeten bezoekers tien dagen in thuisquarantaine gaan.

Ook ten aanzien van Griekenland en Oslo zijn er verscherpingen. Na een verblijf in Oslo moeten bezoekers bij terugkeer in Nederland tien dagen in thuisquarantaine. Maar dat hoeft niet als andere delen van Noorwegen zijn bezocht of rechtstreeks via het vliegveld van Oslo is gereisd. Noorwegen heeft in z'n geheel wel de kleurcode oranje, maar dat komt omdat Noorwegen strenge reisbeperkingen heeft voor reizigers uit Nederland omdat het aantal besmettingen in Nederland is toegenomen.

Ook in Griekenland geldt een verhoogd risico in het hele land als gevolg van een toename van het aantal besmettingen. De kleurcode is oranje: reis er alleen heen als het noodzakelijk is, niet voor een toeristische reis. Na een verblijf in het land moeten bezoekers in Nederland tien dagen in thuisquarantaine. De Griekse regering heeft voor het hele land een volledige lockdown ingesteld.

Meer uit Binnenland

Kind overleden door ongeluk in Bergen op Zoom

BERGEN OP ZOOM (ANP) - Een jong kind is omgekomen door een ongeluk in Bergen op Zoom. Een auto heeft het slachtoffer aangereden op de Noordsingel. Dit gebeurde donderdag rond 00.15 uur, meldt de politie.

37 minuten geleden
Voorzitter politiebond: ongekend veel geweld tegen politie

AMSTERDAM (ANP) - Er is ongekend veel geweld tegen politie en hulpverleners tijdens de jaarwisseling, meldt voorzitter van de Nederlandse Politiebond Nine Kooiman op X. Zelf draait ze een dienst mee in Amsterdam, waar ze al drie keer bekogeld zou zijn.

1 uur geleden
Brand in toren Vondelkerk in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - In de toren van de Vondelkerk in Amsterdam is tijdens de nieuwjaarsnacht brand uitgebroken. Dat ziet een verslaggever. De kerk staat bij het Vondelpark in de hoofdstad.

2 uur geleden
NL-Alert: extreem druk bij 112, bel alleen bij levensgevaar

DEN HAAG (ANP) - Het is "extreem druk" bij het alarmnummer 112, meldt NL-Alert kort na de jaarwisseling. Mensen moeten het nummer alleen bellen bij levensbedreigende situaties.

2 uur geleden
Hoofdprijs Oudejaarstrekking gevallen in Amstelveen en Nuenen

RIJSWIJK (ANP) - De hoofdprijs van de Oudejaarstrekking van de Staatsloterij is gevallen op twee halve Oudejaarsloten die zijn verkocht in Amstelveen en Nuenen. De winnaars krijgen elk 15 miljoen euro belastingvrij.

2 uur geleden
Uitslaande brand in vuurwerkwinkel in Hillegom

HILLEGOM (ANP) - In het Zuid-Hollandse Hillegom woedt brand bij een vuurwerkverkooppunt. Dat meldt de Veiligheidsregio Hollands Midden. De brand is uitslaand, wat betekent dat de vlammen buiten te zien zijn.

2 uur geleden
Nieuwe jaar in Nederland begonnen

DEN HAAG (ANP) - 2026 is officieel begonnen in Nederland. Op veel plekken wordt het nieuwe jaar ingeluid met vuurwerk.

2 uur geleden