Straf Valencia na racistisch gedrag supporters gereduceerd
VALENCIA (ANP) - De beroepscommissie van de Spaanse voetbalbond heeft de straf voor Valencia na racistisch gedrag van de supporters richting Real Madrid-aanvaller Vinícius Júnior teruggebracht. De club hoeft nu nog maar drie thuiswedstrijden een tribune te sluiten, terwijl de opgelegde boete werd verlaagd met 18.000 euro.
Aanvankelijk moest Valencia gedurende vijf wedstrijden een deel van het Estadio de Mestalla sluiten voor publiek en een boete van 45.000 euro betalen. De straf werd vrijdag gereduceerd, nadat de nummer 13 van Spanje in beroep was gegaan.
Valencia kreeg de straf wegens het racistisch bejegenen van Vinícius door de fans tijdens de 1-0-zege van afgelopen weekend. De aanvaller liep zelf daarna tegen een rode kaart op. Er volgde vervolgens geen schorsing op de rode kaart. Vinícius miste echter de wedstrijd van Real Madrid tegen Rayo Vallecano van afgelopen woensdag vanwege een knieblessure. Hij reist zaterdag vanwege de knieklachten ook niet af voor de uitwedstrijd bij Sevilla.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de laatste competitiewedstrijd voor de topper van volgende week tegen FC Barcelona gewonnen. Trainer José Mourinho zag zijn elftal in stadion Bernabéu Sevilla met 4-1 verslaan.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Lazio blijft goed presteren in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won de uitwedstrijd tegen Juventus met 3-0. Lazio heeft na zeven speelronden 19 punten en staat daarmee gedeeld aan kop, samen met regerend kampioen Internazionale.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft voor de vierde keer op rij gelijkgespeeld. De formatie van trainer Dick Schreuder moest thuis tegen Fortuna Sittard genoegen nemen met een 2-2-gelijkspel. De laatste drie duels tegen Go Ahead Eagles, Ajax en Levski Sofia eindigden in 1-1.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft voor het eerst dit seizoen een thuiswedstrijd in de Eredivisie verloren. FC Utrecht was in de Grolsch Veste met 2-1 te sterk. FC Twente was bij een zege naar de gedeelde tweede plaats op de ranglijst geklommen, maar staat nu vijfde met een achterstand van 6 punten op koploper Feyenoord.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Ruben Amorim won in eigen stadion met 3-2 van Atalanta. De ploeg uit Bergamo speelt donderdag in Amsterdam tegen Ajax in de Conference League.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft een nipte zege geboekt in de uitwedstrijd bij het laag geklasseerde Nottingham Forest. Oud-PSV'er Noni Madueke bezorgde de titelverdediger een 1-0-overwinning met een van richting veranderd schot tien minuten voor tijd.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie een ruime overwinning geboekt in de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-5). De club uit Amsterdam beëindigde daarmee een serie van drie duels zonder zege.
11 uur geleden