Straf Valencia na racistisch gedrag supporters gereduceerd
VALENCIA (ANP) - De beroepscommissie van de Spaanse voetbalbond heeft de straf voor Valencia na racistisch gedrag van de supporters richting Real Madrid-aanvaller Vinícius Júnior teruggebracht. De club hoeft nu nog maar drie thuiswedstrijden een tribune te sluiten, terwijl de opgelegde boete werd verlaagd met 18.000 euro.
Aanvankelijk moest Valencia gedurende vijf wedstrijden een deel van het Estadio de Mestalla sluiten voor publiek en een boete van 45.000 euro betalen. De straf werd vrijdag gereduceerd, nadat de nummer 13 van Spanje in beroep was gegaan.
Valencia kreeg de straf wegens het racistisch bejegenen van Vinícius door de fans tijdens de 1-0-zege van afgelopen weekend. De aanvaller liep zelf daarna tegen een rode kaart op. Er volgde vervolgens geen schorsing op de rode kaart. Vinícius miste echter de wedstrijd van Real Madrid tegen Rayo Vallecano van afgelopen woensdag vanwege een knieblessure. Hij reist zaterdag vanwege de knieklachten ook niet af voor de uitwedstrijd bij Sevilla.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
4 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
6 uur geleden