Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Straf Valencia na racistisch gedrag supporters gereduceerd

Straf Valencia na racistisch gedrag supporters gereduceerd

VALENCIA (ANP) - De beroepscommissie van de Spaanse voetbalbond heeft de straf voor Valencia na racistisch gedrag van de supporters richting Real Madrid-aanvaller Vinícius Júnior teruggebracht. De club hoeft nu nog maar drie thuiswedstrijden een tribune te sluiten, terwijl de opgelegde boete werd verlaagd met 18.000 euro.

Aanvankelijk moest Valencia gedurende vijf wedstrijden een deel van het Estadio de Mestalla sluiten voor publiek en een boete van 45.000 euro betalen. De straf werd vrijdag gereduceerd, nadat de nummer 13 van Spanje in beroep was gegaan.

Valencia kreeg de straf wegens het racistisch bejegenen van Vinícius door de fans tijdens de 1-0-zege van afgelopen weekend. De aanvaller liep zelf daarna tegen een rode kaart op. Er volgde vervolgens geen schorsing op de rode kaart. Vinícius miste echter de wedstrijd van Real Madrid tegen Rayo Vallecano van afgelopen woensdag vanwege een knieblessure. Hij reist zaterdag vanwege de knieklachten ook niet af voor de uitwedstrijd bij Sevilla.

Meer uit Voetbal

Trainer Bosz gunt Veerman transfer naar Dortmund

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."

1 uur geleden
Fortuna Sittard boekt nipte zege op SC Cambuur

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.

2 uur geleden
PSV verslaat Excelsior met klein verschil in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).

3 uur geleden
AZ vervolgt veelbelovende start van seizoen met zege in Utrecht

UTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).

4 uur geleden
NEC laat Willem II na rust kansloos in Tilburg

TILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.

6 uur geleden
PSG neemt wereldkampioen Torres over van FC Barcelona

PARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.

13 uur geleden
Sparta boekt bij Telstar eerste seizoenszege

VELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.

1 dag geleden