Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Straf dreigt voor scheldende Bayern-trainer Nagelsmann

Straf dreigt voor scheldende Bayern-trainer Nagelsmann

FRANKFURT (ANP) - Trainer Julian Nagelsmann van Bayern München moet vrezen voor een straf van de Duitse voetbalbond DFB. De tuchtcommissie gaat onderzoek doen naar het gedrag van Nagelsmann zaterdag na de nederlaag bij Borussia Mönchengladbach (3-2). De trainer van de landskampioen was woedend vanwege de rode kaart die de scheidsrechter al in de 8e minuut had getrokken voor verdediger Dayot Upamecano.

"Dit is een grap, hij wil me voor de gek houden", riep Nagelsmann, voordat hij de kleedkamer van de scheidsrechters in liep om verhaal te halen. De trainer vloekte ook hardop toen hij in het bijzijn van de media de ruimte weer verliet.

De 35-jarige trainer bood later via Twitter excuses aan. "Emoties zijn onderdeel van de sport. Vanwege de rode kaart moest ik mijn hart luchten na de wedstrijd", schreef Nagelsmann. "Ik moet me echter verontschuldigen voor de woorden die ik heb gebruikt richting arbiter Tobias Welz en zijn team. Helaas ben ik daarin te ver gegaan."

Ondanks die excuses moet Nagelsmann zich verantwoorden bij de tuchtcommissie. Op basis van zijn verklaring beslist de commissie of de trainer een straf krijgt. Bayern München, de club van Matthijs de Ligt, Daley Blind en Ryan Gravenberch, speelt volgende week de topper in de Bundesliga tegen 1. FC Union Berlin.

Meer uit Voetbal

Duizenden fans huldigen selectie van kampioen ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.

2 uur geleden
Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

6 uur geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

7 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

7 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

18 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

19 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

20 uur geleden