Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Straf dreigt voor scheldende Bayern-trainer Nagelsmann

Straf dreigt voor scheldende Bayern-trainer Nagelsmann

FRANKFURT (ANP) - Trainer Julian Nagelsmann van Bayern München moet vrezen voor een straf van de Duitse voetbalbond DFB. De tuchtcommissie gaat onderzoek doen naar het gedrag van Nagelsmann zaterdag na de nederlaag bij Borussia Mönchengladbach (3-2). De trainer van de landskampioen was woedend vanwege de rode kaart die de scheidsrechter al in de 8e minuut had getrokken voor verdediger Dayot Upamecano.

"Dit is een grap, hij wil me voor de gek houden", riep Nagelsmann, voordat hij de kleedkamer van de scheidsrechters in liep om verhaal te halen. De trainer vloekte ook hardop toen hij in het bijzijn van de media de ruimte weer verliet.

De 35-jarige trainer bood later via Twitter excuses aan. "Emoties zijn onderdeel van de sport. Vanwege de rode kaart moest ik mijn hart luchten na de wedstrijd", schreef Nagelsmann. "Ik moet me echter verontschuldigen voor de woorden die ik heb gebruikt richting arbiter Tobias Welz en zijn team. Helaas ben ik daarin te ver gegaan."

Ondanks die excuses moet Nagelsmann zich verantwoorden bij de tuchtcommissie. Op basis van zijn verklaring beslist de commissie of de trainer een straf krijgt. Bayern München, de club van Matthijs de Ligt, Daley Blind en Ryan Gravenberch, speelt volgende week de topper in de Bundesliga tegen 1. FC Union Berlin.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

5 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

5 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

6 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

9 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

9 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

12 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

12 uur geleden