Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stormloop Liverpool blijft uit bij Real Madrid

Stormloop Liverpool blijft uit bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Liverpool heeft woensdag in de achtste finales van de Champions League tegen Real Madrid niet het 'onmogelijke' kunnen presteren. De inhaalrace, nodig na de nederlaag van 5-2 in het eerste duel op eigen veld, bleef in het Bernabéu van Madrid uit. Het desondanks toch wel boeiende duel eindigde mede daarom in een overwinning voor de thuisclub, 1-0.

Hoewel er een stormloop van Liverpool werd verwacht, hadden beide elftallen van het begin aanvallende intenties. Dat leidde vooral voor rust tot een aantrekkelijk duel van een hoog niveau, met kansen over en weer. Beide doelmannen, Thibaut Courtois (Madrid) en Alisson, blonken uit.

Liverpool had aanvankelijk de mogelijkheden om afstand te nemen, maar Cody Gakpo, Darwin Núñez en vooral Diogo Jota kwamen niet voorbij doelman Courtois. Aan de andere kant deden zich net zoveel kansen voor, die werden gemist door onder meer Vinícius Júnior en Federico Valverde. Eduardo Camavinga schoot op de lat.

Tweede helft

Na de hervatting verdween langzaam maar zeker de overtuiging aan de kant van Liverpool en kon Real Madrid het duel zonder al te grote problemen uitspelen. In de 78e minuut bij gelopen koers kwam Real Madrid door een doelpunt van Karim Benzema op 1-0, na voorbereidend werk van Vinícius Júnior.

Gakpo en Virgil van Dijk stonden in de basis bij Liverpool. Met naast Gakpo ook Mohamed Salah, Nunez en Jota had coach Jürgen Klopp vier aanvallers aan het duel laten beginnen. Aanvoerder Jordan Henderson en talent Stefan Bajcetic konden niet meedoen in de Spaanse hoofdstad. Ze waren niet fit.

Vorige maand kwam Liverpool op Anfield met 2-0 voor, maar daarna kwam Real Madrid op schot. Vinícius Júnior en Benzema waren in Engeland beiden twee keer trefzeker. Real Madrid versloeg Liverpool vorig seizoen in de finale van het toernooi, 1-0.

Meer uit Voetbal

UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

2 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

7 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

17 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

19 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

20 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

20 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

22 uur geleden