Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Storing Vodafone lijkt opgelost, 112 bellen kan ook weer

Storing Vodafone lijkt opgelost, 112 bellen kan ook weer

DEN HAAG (ANP) - Klanten van Vodafone kunnen weer mobiel bellen en gebeld worden. Het is ook weer mogelijk om het alarmnummer 112 te bellen. De landelijke storing lijkt daarmee opgelost, meldt de provider.

De storing begon vrijdagochtend vroeg. Al rond 09.00 uur meldde Vodafone dat de oorzaak gevonden was en dat het netwerk zich stabiliseerde. Rond 10.30 uur gaf het telecombedrijf aan dat nog zo'n 30 procent van het netwerk last had van de problemen.

Het bedrijf waarschuwde dat klanten wel contact zouden kunnen hebben met 112, maar niets konden horen of niet verstaanbaar waren. Vodafone gaf als tip om 112 met een vaste telefoon te bellen. Maar veiligheidsregio's raadden ook de 112NL app aan.

Veel gemeenten, ziekenhuizen, onderwijsinstellingen en bedrijven hadden last van de storing. Ze waren niet bereikbaar, of heel slecht.

Meer uit Binnenland

Tweede groep Nederlanders uit Israël aangekomen in Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Een tweede groep Nederlandse reizigers die in Israël waren gestrand, is vrijdagavond aangekomen op de luchthaven van Eindhoven. Dat meldt demissionair minister van Buitenlandse Zaken Caspar Veldkamp op X. Het gaat om de voorlopig laatste repatriëringsvlucht.

9 uur geleden
Oud-minister van Defensie Van Eekelen (94) overleden

DEN HAAG (ANP) - Voormalig minister van Defensie Wim van Eekelen is afgelopen woensdag op 94-jarige leeftijd overleden, melden zijn nabestaanden vrijdag. VVD'er Van Eekelen was ook diplomaat, Tweede- en Eerste Kamerlid en staatssecretaris.

9 uur geleden
Media: verwaarloosde Nederlandse kinderen in Italië aangetroffen

LAURIANO (ANP) - In Noord-Italië zijn twee verwaarloosde Nederlandse kinderen van 9 en 6 jaar oud aangetroffen. Dat melden verschillende Italiaanse media, waaronder Corriere della Sera. De jeugdrechtbank in Turijn heeft bepaald dat de ouders niet in staat zijn om voor de kinderen te zorgen en heeft ze uit huis geplaatst.

10 uur geleden
Suzan & Freek emotioneel bij eerste show sinds nieuws over ziekte

BROUWERSDAM (ANP) - Suzan & Freek waren vrijdagavond zichtbaar geëmotioneerd toen zij het podium van Concert at SEA opliepen. Het stel geeft daar hun eerste optreden sinds ze eind mei bekendmaakten dat Freek Rikkerink uitgezaaide longkanker heeft en niet meer beter wordt. Het eerste lied dat Suzan & Freek zongen, was Dromen In Kleur. De 32-jarige Rikkerink deelde dat hij zich "fysiek goed" voelt.

10 uur geleden
Kabinet wil afspraken maken met Chemours over PFAS

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet wil afspraken maken met chemiebedrijf Chemours over het terugdringen van de PFAS-uitstoot. Minister Robert Tieman (BBB) en staatssecretaris Thierry Aartsen (VVD) van Infrastructuur en Waterstaat willen een "intentieverklaring" opstellen met het Dordtse chemiebedrijf, schrijven ze in een brief aan de Tweede Kamer. Ze spreken van een "no regret-optie" die nieuwe regelgeving niet uitsluit.

14 uur geleden
Alle wegen rond World Forum weer open na NAVO-top

DEN HAAG (ANP) - Alle wegen rond het World Forum in Den Haag zijn weer open. Ook de fietspaden zijn weer toegankelijk en de tramlijn in de omgeving van het World Forum rijdt weer volgens de normale route, meldt de gemeente.

14 uur geleden
Koning vlagt training Moto2 TT Assen af

ASSEN (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft vrijdagmiddag op het TT Circuit in Assen de training in de Moto2-klasse afgevlagd. De koning was bij de sessie aanwezig ter ere van honderd jaar TT in Assen.

15 uur geleden