Storing track-and-tracecodes bij pakketten PostNL opgelost
DEN HAAG (ANP) - De storing met de track-and-tracecodes bij PostNL woensdag is opgelost. "Mensen kunnen weer een code invoeren en kijken waar hun pakketje is", zegt een woordvoerster van de post- en pakketbezorger.
Woensdag kampte PostNL met een storing in het systeem waar mensen de code kunnen invoeren. Door dat systeem te herstarten is het probleem volgens haar opgelost. Pakketten werden wel bezorgd tijdens de storing, meldde ze eerder woensdag.
Via de website allestoringen.nl kwamen vanaf ongeveer 10.00 uur duizenden meldingen binnen van mensen die problemen hadden met hun track-and-tracecode. Het aantal nieuwe meldingen neemt inmiddels af.
Meer uit Financieel
KEULEN (ANP) - Lufthansa heeft zijn winstverwachting voor dit jaar naar beneden bijgesteld, omdat het Duitse luchtvaartconcern last heeft van hogere brandstofkosten door de Iranoorlog.
19 minuten geledenBERLIJN (ANP) - Webwinkelconcern Zalando heeft het aantal actieve klanten in het derde kwartaal van 2026 zien stijgen tot een nieuw record van ruim 63 miljoen. Ook de omzet en de bedrijfswinst namen in de afgelopen drie maanden toe.
21 minuten geledenDHAHRAN (ANP/BLOOMBERG) - Het Saudische staatsolieconcern Saudi Aramco heeft in het derde kwartaal meer winst behaald dankzij de sterk gestegen olieprijzen door de aanhoudende oorlog in het Midden-Oosten. Aramco profiteerde vooral van de hoge marges bij raffinage van olie tot producten als benzine en diesel. Wel kampt Aramco met geregelde aanvallen van de Houthi-rebellen uit Jemen op zijn installaties.
22 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Philips zegt een principeovereenkomst te hebben gesloten met het Amerikaanse ministerie van Justitie in het onderzoek naar de slaapapneu-affaire. Naar verwachting betaalt het medisch-technologische concern 288 miljoen euro om een einde te maken aan een strafrechtelijk en civiel onderzoek naar de grote terugroepactie van slaapapneu-apparaten, meldt Philips bij zijn kwartaalcijfers.
1 uur geledenPYONGYANG (ANP/DPA) - Noord-Korea verwerpt Amerikaanse beschuldigingen dat het land verantwoordelijk is voor een cyberaanval waarbij voor naar schatting 6,3 miljard dollar (ruim 5,6 miljard euro) aan digitale activa werd buitgemaakt bij cryptobeurs Binance. Kim Yo-jong, de zus van de Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un, noemde de beschuldiging een "ernstige politieke provocatie", meldde staatspersbureau KCNA.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Europa begint het winterse stookseizoen met de laagste aardgasvoorraden in meer dan tien jaar. Dat zegt het Internationaal Energieagentschap (IEA) in een nieuw verschenen rapport. Door die lage voorraden in Europa kan de krappe situatie op de wereldwijde gasmarkt tot ver in 2027 duren, aldus de onderzoekers.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voor het vierde jaar op rij zijn er minder woningen ontstaan door bestaande panden als kantoren en winkels aan te passen. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Vorig jaar zijn er in totaal 6400 woningen ontstaan door het transformeren van panden. In 2024 waren dat er nog 7900, een daling van 19 procent.
2 uur geleden