Storing inchecksysteem KLM Schiphol opgelost, impact nog onbekend
SCHIPHOL (ANP) - De IT-storing in het inchecksysteem van KLM op Schiphol is opgelost, meldt een woordvoerster van de luchtvaartmaatschappij. Als gevolg daarvan konden passagiers van KLM enige tijd niet inchecken op de luchthaven. In hoeverre de storing impact heeft gehad op vertrekkende vluchten, is nog niet bekend.
Eerder meldde de zegsvrouw dat de storing invloed had op tientallen vluchten, maar dat de daadwerkelijke impact nog werd geïnventariseerd. Die inventarisatie is nog gaande, zegt de woordvoerster. KLM-passagiers konden overigens nog wel online inchecken voor hun vlucht.
Meer uit Financieel
BREDA (ANP) - De leverancier van chat- en betaaldiensten CM.com wijst het overnamebod van softwarebedrijf Bird af. Het bestuur van het Bredase bedrijf vindt de overnameprijs van 166 miljoen euro te laag. Ook vinden de directie en de raad van commissarissen van CM.com dat het overnamevoorstel te weinig "tastbare en materiële waarde op de lange termijn" biedt voor klanten, werknemers en aandeelhouders.
25 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Consumenten hebben in september meer uitgegeven aan goederen en diensten dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). De totale consumptie van huishoudens lag in die maand 0,8 procent hoger dan in september 2024. In augustus gaven consumenten 1,3 procent meer uit.
40 minuten geledenAUSTIN (ANP) - Aandeelhouders van Tesla hebben de megabeloning voor topman Elon Musk goedgekeurd. Tijdens de aandeelhoudersvergadering van de elektrische autofabrikant op het hoofdkantoor in Austin in de staat Texas stemde ruim 75 procent van de aanwezigen in met de beloning in aandelen met een waarde tot 1 biljoen dollar, oftewel 1000 miljard dollar. Het gaat waarschijnlijk om het grootste beloningsvoorstel voor een topbestuurder van een bedrijf ooit.
1 uur geledenGENÈVE (ANP/RTR) - De Zwitserse grondstoffenhandelaar Gunvor ziet ervan af om buitenlandse bezittingen van de Russische olieproducent Lukoil te kopen, nadat het Amerikaanse ministerie van Financiën zich op X tegen de deal had verzet.
1 uur geledenAUSTIN (ANP) - Aandeelhouders van Tesla hebben de megabeloning voor topman Elon Musk goedgekeurd. Tijdens de aandeelhoudersvergadering van de elektrische autofabrikant op het hoofdkantoor in Austin in de staat Texas stemde ruim 75 procent van de aanwezigen in met de beloning in aandelen met een waarde tot 1 biljoen dollar, oftewel 1000 miljard dollar. Het gaat waarschijnlijk om het grootste beloningsvoorstel voor een topbestuurder van een bedrijf ooit.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn donderdag met verliezen gesloten, waarbij vooral de techfondsen werden geraakt door hernieuwde zorgen bij beleggers over de sterk gestegen waarderingen van techbedrijven en de enorme investeringen in AI. Snap, het moederbedrijf van het populaire socialemediaplatform Snapchat, deed het juist wel goed op Wall Street dankzij positief ontvangen resultaten.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - Amerikanen gaan dit feestdagenseizoen met onder meer Black Friday en kerst naar verwachting meer dan 1 biljoen dollar, oftewel 1000 miljard dollar, in winkels uitgeven, wat een nieuw record zou betekenen. Dat verwacht de Amerikaanse detailhandelsorganisatie National Retail Federation (NRF).
9 uur geleden