Storing bij webwinkel Amazon opgelost
SEATTLE (ANP) - De storing die dinsdag verschillende diensten van webwinkel Amazon parten speelde is verholpen, meldt het bedrijf woensdag. Volgens Amazon Web Services is "het onderliggende probleem dat de netwerkproblemen veroorzaakte verholpen" en wordt er gewerkt aan een "volledig herstel van alle diensten".
Door de storing werkten onder meer de videodeurbellen en camera's van Ring niet goed. Ook Amazon Prime Video en robotstofzuiger iRobot zouden niet naar behoren werken. Streamingsdiensten Netflix en Disney+ en beleggingsapps zoals Robinhood en Coinbase meldden eveneens problemen als gevolg van de storing bij Amazon.
Ook in Nederland hebben klanten van Amazon last gehad van de storing. Al rond 16.30 uur was dinsdag op de site Allestoringen.nl te zien dat er problemen waren met Ring en andere diensten van Amazon.
Meer uit Financieel
BERLIJN (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De topman van vliegtuigbouwer Airbus ziet geen annuleringen van bestelde vliegtuigen door luchtvaartmaatschappijen ondanks de onrust in de sector. Dat zei Guillaume Faury dinsdag op een vliegtuigevenement in Berlijn. Volgens de topman zijn vliegmaatschappijen de laatste jaren "door een hel gegaan".
52 minuten geledenSCHIPHOL (ANP) - KLM heeft de vluchten naar de Saudische steden Riyad en Dammam langer opgeschort vanwege de aanhoudende oorlog in het Midden-Oosten. De luchtvaartmaatschappij meldt dinsdag tot en met 26 juli niet daarnaartoe te vliegen. Door zorgen over de veiligheid hebben veel luchtvaartmaatschappijen besloten bestemmingen in die regio voorlopig te mijden.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Stichting Onderzoek Marktinformatie (SOMI) begint een collectieve rechtszaak tegen Snapchat in Nederland. De stichting, die eerder al met claims kwam tegen TikTok, X en Facebook-moederbedrijf Meta, hekelt het "verslavende ontwerp" en "onrechtmatige gebruik van persoonsgegevens voor gerichte advertenties" van het socialemediaplatform.
1 uur geledenWOERDEN (ANP) - Horecazaken mogen in ongeveer de helft van de gemeenten bij wedstrijden van het Nederlands elftal langer openblijven tijdens het komende WK voetbal. Dat meldt brancheorganisatie Koninklijke Horeca Nederland (KHN). Tijdens wedstrijden waarin Nederland speelt, mogen horecabazen in zeker 170 van de 342 gemeenten buiten de reguliere tijden in de verordening geopend blijven.
2 uur geledenBEIJING (ANP/BLOOMBERG) - China heeft plannen om voor een bedrag van ongeveer 2 biljoen yuan (omgerekend 255 miljard euro) de komende vijf jaar een landelijk verbonden netwerk van AI-datacenters te bouwen. Dat melden bronnen aan persbureau Bloomberg. China wil zo de eigen AI-industrie en het gebruik van kunstmatige intelligentie verder stimuleren.
4 uur geledenBERN (ANP/AFP) - Zwitserse bedrijven en vakbonden hebben zich uitgesproken tegen een referendum over het beperken van immigratie. Zwitsers stemmen deze maand over het voorstel van de rechts-conservatieve Zwitserse Volkspartij (SVP) om de bevolking van het land onder de 10 miljoen te houden. Werkgeversorganisaties en vakbonden waarschuwen dat het voorstel de welvaart kan doen kelderen, omdat grote delen van de economie sterk leunen op buitenlandse arbeidskrachten.
4 uur geledenBEIJING (ANP/AFP/RTR) - China is "fel gekant" tegen de plaatsing van meer Chinese bedrijven op de Amerikaanse zwarte lijst. Het Amerikaanse Pentagon heeft een reeks Chinese bedrijven, waaronder webwinkelconcern Alibaba, internetbedrijf Baidu en autofabrikanten BYD en Nio, toegevoegd aan een lijst van bedrijven waarvan het vermoedt dat ze banden hebben met het Chinese leger.
4 uur geleden