Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Storing bij webwinkel Amazon opgelost

Storing bij webwinkel Amazon opgelost

SEATTLE (ANP) - De storing die dinsdag verschillende diensten van webwinkel Amazon parten speelde is verholpen, meldt het bedrijf woensdag. Volgens Amazon Web Services is "het onderliggende probleem dat de netwerkproblemen veroorzaakte verholpen" en wordt er gewerkt aan een "volledig herstel van alle diensten".

Door de storing werkten onder meer de videodeurbellen en camera's van Ring niet goed. Ook Amazon Prime Video en robotstofzuiger iRobot zouden niet naar behoren werken. Streamingsdiensten Netflix en Disney+ en beleggingsapps zoals Robinhood en Coinbase meldden eveneens problemen als gevolg van de storing bij Amazon.

Ook in Nederland hebben klanten van Amazon last gehad van de storing. Al rond 16.30 uur was dinsdag op de site Allestoringen.nl te zien dat er problemen waren met Ring en andere diensten van Amazon.

Meer uit Financieel

OpenAI staat open voor vertraging in ontwikkeling AI

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - OpenAI overweegt de ontwikkeling van geavanceerde kunstmatige intelligentie af te remmen. Bronnen van persbureau Bloomberg melden dat topman Sam Altman dat deze week tijdens een vergadering aan zijn medewerkers heeft laten weten.

1 uur geleden
CNV eist 3 tot 5,5 procent loonsverhoging in nieuw cao-seizoen

UTRECHT (ANP) - Vakbond CNV zet in op een loonsverhoging van 3 tot 5,5 procent bij de nieuwe cao-onderhandelingen. Deze looneis is vergelijkbaar met de eis uit het cao-seizoen vorig jaar, toen de vakbond ging voor een verhoging van 3,5 tot 5 procent. Daarnaast wil CNV de reiskostenvergoeding verhogen naar 25 cent per kilometer in alle cao's.

2 uur geleden
Wall Street omlaag door stijging olieprijzen en inflatiezorgen

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse aandelenbeurzen zijn donderdag opnieuw met verliezen gesloten. De stemming op Wall Street werd gedrukt door de verder stijgende olieprijzen, waardoor de inflatiezorgen nog meer toenamen. De olieprijzen stegen meer dan 6 procent en staan nu op de hoogste niveaus sinds mei. Brentolie steeg tot 108 dollar per vat en Amerikaanse olie kost ruim 102 dollar per vat.

7 uur geleden
Emiraten kondigen aan 40 miljard euro in Duitsland te investeren

BERLIJN (ANP/BLOOMBERG) - De Verenigde Arabische Emiraten (VAE) hebben toegezegd 40 miljard euro te investeren in Duitsland. Het pakket bestaat onder andere uit geld dat naar de bouw van geavanceerde datacenters gaat, maakten de landen bekend in een gezamenlijke verklaring.

11 uur geleden
Franse economie groeit minder dan gehoopt, denkt statistiekbureau

PARIJS (ANP/RTR) - De Franse economie groeit dit jaar veel minder hard dan de regering had verwacht. Naast de hittegolven van afgelopen zomer kampt Frankrijk ook met een verslechterde koopkracht, wat drukt op de uitgaven van consumenten. Daardoor komt de groei dit jaar slechts uit op 0,4 procent, waarschuwt het nationale statistiekbureau Insee.

11 uur geleden
AEX opnieuw lager na renteverhoging ECB en stijgende olieprijzen

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is donderdag opnieuw met verlies gesloten, na de stevige min een dag eerder. De aandacht van beleggers ging onder meer uit naar de renteverhoging van de Europese Centrale Bank (ECB) en de almaar stijgende olieprijzen, waarbij Brentolie tot ruim 106 dollar per vat steeg. Daardoor werden de inflatiezorgen nog verder aangewakkerd.

11 uur geleden
FNV: vrijdag duizenden stakers metaal en bouw om kabinetsplannen

UTRECHT (ANP) - Duizenden werknemers in de metaal- en bouwsector leggen vrijdag verspreid over het land het werk neer uit protest tegen de kabinetsplannen rondom sociale zekerheid, meldt vakbond FNV. De meeste stakers hebben zich aangemeld in de regio's Eindhoven en Velsen-Noord, waar respectievelijk 1500 en 1300 stakers zich hebben aangemeld. Het gaat om voorlopige aantallen.

12 uur geleden