Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Storing bij Odido zorgt voor problemen mobiel netwerk

Storing bij Odido zorgt voor problemen mobiel netwerk

DEN HAAG (ANP) - Telecombedrijf Odido kampt zondag met een storing. Bij de website allestoringen.nl zijn meer dan 3000 meldingen binnengekomen van mensen die zeggen dat het mobiele netwerk bij hen niet goed werkt. Ook over de merken Ben en Simpel, die onderdeel zijn van Odido, zijn er honderden meldingen.

Odido Nederland zegt tegen klanten op socialmediaplatform X op de hoogte te zijn van de problemen met bellen en internetten. "Op dit moment kunnen klanten in de regio Amsterdam, Utrecht en Flevoland problemen ervaren op het mobiele netwerk."

Naar eigen zeggen is de provider op zoek "naar de oorzaak en een snelle oplossing". Een klant wordt ook aangeraden zijn "toestel opnieuw te blijven opstarten om te zien of er al verbinding kan worden gemaakt met het netwerk". Een woordvoerder van Odido is niet bereikbaar voor commentaar.

Meer uit Financieel

EU-parlementariërs benieuwd naar gevolgen nu benzineauto blijft

STRAATSBURG (ANP) - Nederlandse Europarlementariërs moeten nog bezien wat de gevolgen zijn van het afzwakken van het verbod op verbrandingsmotoren voor auto's. Oorspronkelijk moesten autofabrikanten per 2035 auto's produceren die geen CO2 uitstoten. De Europese Commissie heeft voorgesteld dat terug te brengen naar 90 procent minder uitstoot, waarmee productie van hybride auto's mogelijk blijft. CDA'er Tom Berendsen ziet "plussen en minnen" in dat plan van de Commissie.

1 uur geleden
Rechter schrapt 2 miljoen euro boete PostNL om te late bezorging

DEN HAAG (ANP) - Het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb) heeft de boete van 2 miljoen euro geschrapt die PostNL in 2021 kreeg. Toezichthouder Autoriteit Consument & Markt (ACM) legde PostNL de boete op. Het bedrijf stelde echter dat er sprake was van overmacht, omdat na de overname van concurrent Sandd problemen ontstonden op het netwerk van dat bedrijf.

1 uur geleden
Volkswagen opgelucht over versoepeling verbod verbrandingsmotoren

WOLFSBURG (ANP/AFP) - Volkswagen, Europa's grootste autofabrikant, is verheugd dat er geen volledig verbod meer komt op nieuw geproduceerde auto's met een verbrandingsmotor in de EU per 2035. Het concern bestempelde de stap van de Europese Unie als "pragmatisch" en "economisch verantwoord".

1 uur geleden
Beurzen lager door zorgen over economie VS, Magnum onderaan AEX

AMSTERDAM (ANP) - De Europese aandelenmarkten gingen dinsdag omlaag, vooral door zorgen over de Amerikaanse economie. Die zorgen werden vooral aangewakkerd door zwakke banencijfers in de Verenigde Staten.

2 uur geleden
Brussel ziet af van volledig verbod verbrandingsmotor auto 2035

BRUSSEL (ANP) - Er komt geen volledig verbod meer op nieuw geproduceerde auto's met een verbrandingsmotor in de EU per 2035. De Europese Commissie presenteert dinsdag een herziening, waarin nieuw geproduceerde auto's niet volledig emissieloos moeten zijn, maar 90 procent minder CO2 moeten uitstoten vergeleken met 2021. Daardoor blijft er ruimte voor autofabrikanten om hybride auto's op de Europese markt te brengen.

2 uur geleden
Nexperia mag door topman aangestelde werknemer weren van rechter

ARNHEM (ANP) - Nexperia mocht kort na de schorsing van de topman door de ondernemingskamer een werknemer op non-actief stellen. Dit heeft de rechtbank in Arnhem bepaald in het kort geding dat de hoge hr-medewerker tegen de chipfabrikant had aangespannen.

3 uur geleden
Brussel versoepelt staatsteunregels woningbouw om betaalbaarheid

BRUSSEL (ANP) - EU-landen moeten makkelijker staatssteun kunnen verlenen voor meer betaalbare huisvesting, ook voor het middensegment. Dat stelt de Europese Commissie dinsdag in een speciaal woonplan.

4 uur geleden