Storing bij mobiele app en website ING verholpen
AMSTERDAM (ANP) - De technische storing bij ING die voor problemen zorgde in de app voor mobiel bankieren en op de website waarop klanten kunnen inloggen is verholpen, laat een woordvoerster weten. De systemen zijn geüpdatet en herstart en klanten kunnen hun transacties weer inzien.
Klanten konden door de storing bepaalde overzichten van betaal- en spaarrekeningen niet goed zien. Ook kreeg de bank signalen dat mensen geen geld konden overmaken, maar dat ging eerder op vrijdagmiddag alweer goed.
Volgens een woordvoerder hadden alle klanten last van de storing. Die had volgens de bank met instabiliteit van het systeem te maken. Die instabiliteit ontstond afgelopen nacht. De precieze oorzaak van het euvel is nog niet bekend en wordt onderzocht.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - Victoria's Secret hoorde dinsdag bij de grote winnaars op de aandelenbeurzen in New York. Het lingeriemerk heeft zijn financiële verwachtingen verhoogd na een sterk eerste kwartaal. Topvrouw Hillary Super lijkt daarmee vaart te maken met haar 'new era of sexy'-herstelplan voor het Amerikaanse merk.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Luchtvaartmaatschappijen KLM en Transavia hebben op woensdag verschillende vluchten naar Portugese bestemmingen geannuleerd in verband met een staking in het land. Zowel op Schiphol als op de luchthavens in Eindhoven en Rotterdam zijn vluchten geschrapt.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG/RTR) - De regering-Trump gaat AI-ontwikkelaars vragen om hun meest geavanceerde modellen vrijwillig aan te bieden voor cyberveiligheidstests door de Amerikaanse overheid, nog voordat ze aan het publiek worden vrijgegeven. Dat volgt uit een presidentieel decreet dat dinsdag werd ondertekend.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - De staking van de luchtverkeersleider Skeyes op Belgische luchthavens wordt beëindigd. Een woordvoerster van Skeyes meldt aan het Belgische persbureau Belga dat directie en vakbonden een akkoord hebben gesloten.
10 uur geledenFRANKFURT (ANP/BLOOMBERG) - UniCredit heeft zijn belang in de Duitse Commerzbank vergroot tot 34,35 procent. Dat meldt de Italiaanse grootbank dinsdag. Het vergroten van het belang boven de 30 procent is een belangrijke stap voor de Italiaanse bank.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse aandelenbeurs is dinsdag met een stevige winst gesloten. Onder de hoofdfondsen was Prosus de grootste winnaar. Ook de chipbedrijven ASML (plus 4,9 procent), Besi (plus 2,9 procent) en ASMI (plus 2,4 procent) eindigden hoger.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De militaire variant van Elon Musks satellietcommunicatienetwerk Starlink heeft er een flinke klant bij. Na de Amerikaanse heeft ook de Britse krijgsmacht het Starshield-netwerk in gebruik genomen, zeggen twee ingewijden tegen persbureau Reuters.
11 uur geleden