Storing bij Gmail verholpen
AMSTERDAM (ANP) - Google heeft opnieuw met een wereldwijde storing gekampt. Daardoor functioneerde onder andere de e-maildienst Gmail niet goed. Om 00.50 (Nederlandse tijd) meldde Google dat de storing verholpen was.
Mensen klaagden op sociale media onder meer dat ze een foutmelding krijgen bij het versturen van mails. Gmail meldde op Twitter op de hoogte te zijn van het probleem en werkte aan een oplossing. Het zou gaan om een "aanzienlijk deel van de gebruikers".
Om 00.50 meldde bedrijf dat de storing opgelost was. "We verontschuldigen ons voor het ongemak en bedanken jullie voor jullie geduld en ondersteuning. Wees er van verzekerd dat de betrouwbaarheid van onze systemen topprioriteit is bij Google en we maken continu verbeteringen om onze systemen sterker te maken." Het bedrijf roept mensen die nog storingen ondervinden op zich bij het Help Center te melden.
Google kampte maandagmiddag ook met een wereldwijde storing waardoor diverse diensten, waaronder e-mail en Google Drive, het niet deden.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - De moeder van Natalee Holloway heeft in Nederland aangifte gedaan tegen Joran van der Sloot voor de dood van haar dochter. Advocaat Annemiek van Spanje meldt dat met deze aangifte de Nederlandse autoriteiten wordt verzocht om Van der Sloot alsnog te vervolgen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bij een kantorencomplex op de Zuidas in Amsterdam is in de nacht van zondag op maandag een explosie geweest. Dat bevestigt de politie. Op sociale media gaat een niet-geverifieerde video rond van een ontploffing bij een gebouw dat lijkt op het kantorencomplex. Bij de eerdere aanslagen op de Joodse school in Amsterdam en bij de synagoge in Rotterdam ging een soortgelijke video rond.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) start naar aanleiding van de explosie in de binnenstad van Utrecht in januari een onderzoek naar de risico's van aardgasexplosies. De raad zegt niet te weten of de explosie in Utrecht ook een gasexplosie was. "Het onderzoek van het Openbaar Ministerie loopt nog", laat een woordvoerder van de OVV weten.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Gemeenten in de grensregio's hebben bovengemiddeld vaak last van problemen rond drugs- en wapenhandel en uitbuiting. Dat meldt RTL Nieuws op basis van eigen onderzoek naar ondermijnende criminaliteit in 336 Nederlandse gemeenten. De problemen zijn het grootst in het Limburgse Heerlen.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Hoe groter het scharrelgebied van hobbykippen, hoe meer PFAS er waarschijnlijk in de eieren van de dieren zit. Dat is een van de conclusies uit een onderzoek van burgerinitiatief PFASinKaart en een onderzoeker van de universiteit van Wageningen naar PFAS in de eieren van hobbykippen.
7 uur geledenPEEST (ANP) - De Nederlandse hulpverlener Pieter Wittenberg is vrijdag op 78-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt de hulporganisatie Human Power zondag na een bericht van RTV Drenthe. Wittenberg was op het Griekse eiland Lesbos aangeklaagd voor onder meer mensensmokkel, omdat hij bootvluchtelingen had geholpen. In januari werd hij vrijgesproken, net als 23 andere hulpverleners.
16 uur geledenASSEN (ANP) - Na een dubbele aardbeving in de buurt van Assen heeft het Instituut Mijnbouwschade Groningen meer dan driehonderd meldingen van schade gekregen. Dat instituut is eigenlijk verantwoordelijk voor het afhandelen van schade door gaswinning uit het Groningenveld. De aardbeving bij Assen gebeurde in een ander gasveld. Die schade wordt afgehandeld door de Commissie Mijnbouwschade, die 132 meldingen heeft gekregen.
18 uur geleden