Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Storing bij diensten Apple opgelost

Storing bij diensten Apple opgelost

CUPERTINO (ANP/BLOOMBERG) - De storing bij vijftien diensten van Apple is maandag na een paar uur opgelost. Onder meer de muziekapp, streamingdienst Apple TV+ en de App Store ondervonden problemen. Volgens Downdetector, dat storingen bijhoudt, kwamen er klachten van gebruikers van Apple over de storing.

Ook diensten als iCloud, iMessage en Maps hadden last van de storing, net als de klantenservice van het Amerikaanse technologiebedrijf.

Door de storing konden medewerkers in Apple-winkels en kantoorpersoneel ook hun werk niet meer uitvoeren, aldus ingewijden tegen persbureau Bloomberg. De storing zou er verder voor zorgen dat reparaties, maar ook het ruilen en ophalen van producten niet meer ging.

Apple zou medewerkers hebben verteld dat de storing kwam door problemen met het netwerkprotocol (zogeheten domain name system, DNS). Apple zelf wilde nog niet direct commentaar geven op de kwestie.

Meer uit Financieel

Nederlanders hebben iets meer te besteden

DEN HAAG (ANP) - Nederlanders hadden in het tweede kwartaal gemiddeld iets meer te besteden. Dat is vooral te danken aan hogere lonen, meer banen en een stijging van de uitkeringen.

9 minuten geleden
Talent statushouders en asielzoekers onvoldoende benut, zegt SER

DEN HAAG (ANP) - Talenten van statushouders, asielzoekers en Oekraïense ontheemden worden onvoldoende benut in Nederland. Volgens een nieuw advies van de Sociaal-Economische Raad (SER) moeten deze nieuwkomers beter aan het werk geholpen worden, bijvoorbeeld in sectoren waarin personeelstekorten zijn.

11 minuten geleden
Musk prijst Chinese president Xi in aanloop naar staatsbezoek VS

BEIJING (ANP/RTR) - Topman Elon Musk van Tesla en SpaceX heeft in een interview met Chinese staatsmedia zijn lof uitgesproken over president Xi Jinping in aanloop naar diens staatsbezoek aan de Amerikaanse president Donald Trump. Musk zei tegen nieuwszender CCTV dat Xi een "grote leider" is die China "immense voorspoed" heeft bezorgd.

15 minuten geleden
Begrotingstekort in eerste halfjaar hoogste sinds 2021

DEN HAAG (ANP) - Het begrotingstekort van de overheid is in de eerste helft van dit jaar gestegen tot 8 miljard euro, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Dat is het grootste tekort in een eerste jaarhelft sinds 2021, toen Nederland kampte met de coronacrisis. In de eerste helft van vorig jaar was het tekort nog 5 miljard euro.

54 minuten geleden
Nederlandse economie groeit harder dan eerder berekend

DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse economie is in het tweede kwartaal harder gegroeid dan eerder aangenomen. In de tweede berekening van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) gaat het om 0,6 procent groei in vergelijking met het voorgaande kwartaal, terwijl het statistiekbureau eerder 0,4 procent groei meldde. Dat verschil zit vooral in een grotere export en meer uitgaven van consumenten.

57 minuten geleden
Tekorten remmen groei Nederlandse hightechsector, zegt IMF

WASHINGTON (ANP) - Nederland beschikt met chipmachinemaker ASML en andere bedrijven over "een hightech-ecosysteem van wereldklasse". Maar de groei wordt geremd door een reeks knelpunten, stelt het Internationaal Monetair Fonds (IMF) in een nieuwe publicatie. Zo is volgens het fonds sprake van tekorten aan geschikt personeel en vakkennis.

2 uur geleden
Qantas: directe vluchten tussen Sydney en New York in 2028

SYDNEY (ANP/DPA) - Vanaf medio 2028 vinden er voor het eerst commerciële directe vluchten plaats tussen Sydney en New York. Dat heeft de Australische luchtvaartmaatschappij Qantas bekendgemaakt.

5 uur geleden