Storing bij ABN AMRO is voorbij
AMSTERDAM (ANP) - De storing bij mobiele apps en internetrekeningen van ABN AMRO is weer opgelost. Klanten konden eerder op donderdag wel inloggen maar vervolgens niet naar het overzicht van hun rekeningen. Het was daarnaast tijdelijk niet mogelijk om vanuit de app of internetbankieren geld over te maken.
ABN AMRO onderzoekt de precieze oorzaak van de storing nog. Een woordvoerster liet weten dat het euvel inmiddels wel verholpen is. Hoeveel mensen last hadden van de storing, blijft onduidelijk. Wel meldde ABN AMRO dat de storing lang niet alle klanten met bank-app of internetrekening trof.
Meer uit Financieel
MONTREAL (ANP/BLOOMBERG) - De Nederlandse topman Anko van der Werff van de Scandinavische luchtvaartmaatschappij SAS gaat leidinggeven aan Air Canada. Van der Werff was zo'n vijf jaar lang topman van SAS en treedt begin volgend jaar aan bij zijn nieuwe werkgever.
43 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Het Internationaal Monetair Fonds (IMF) waarschuwt dat een verdere escalatie van het conflict in het Midden-Oosten de bevoorradingsketens in de wereld verder onder druk kan zetten en tot verdere prijsstijgingen kan leiden. Die opmerking plaatst de VN-organisatie voor financiƫle stabiliteit in een update van zijn voorspellingen voor de wereldeconomie.
50 minuten geledenSTRAATSBURG (ANP) - Het Europees Parlement heeft ingestemd met de handelsdeal met Mexico. De in mei voorgestelde handelsdeal kreeg 474 stemmen voor en 131 tegen tijdens de stemming in Straatsburg.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Werknemers van Gall & Gall leggen donderdag en vrijdag opnieuw het werk neer uit onvrede over het cao-bod van de slijterijketen, kondigt FNV aan. De vakbond verwacht dat tientallen winkels daardoor gesloten blijven, vooral rond de grote steden.
2 uur geledenLONDEN (ANP/AFP/RTR) - Ongeveer 6000 zeevarenden zitten nog vast aan boord van schepen in de Perzische Golf. Dat zei de secretaris-generaal van de Internationale Maritieme Organisatie (IMO), Arsenio Dominguez, woensdag over het opgelaaide geweld in het Midden-Oosten. Hij riep op tot de-escalatie en maximale terughoudendheid van de strijdende partijen.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie neemt de zorgen van omwonenden van Tata Steel "serieus". Dat is volgens persofficier Thomas Slieker het signaal dat het OM afgeeft met de aangekondigde strafzaak tegen het staalconcern.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Arriva wil niet alleen vanuit Groningen, maar ook vanuit Amersfoort en Den Haag met treinen naar Parijs gaan rijden. Daartoe heeft de spoorvervoerder, de grootste concurrent van de NS op het spoor, bij toezichthouder Autoriteit Consument & Markt (ACM) de nodige melding gedaan.
2 uur geleden