Stolz verslaat Nuis op de 1500 meter en boekt tweede dagzege
MILWAUKEE (ANP) - Kjeld Nuis is bij de wereldbekerwedstrijden in Milwaukee als tweede geëindigd op de 1500 meter. De 35-jarige olympisch kampioen werd in een rechtstreeks duel verslagen door Jordan Stolz die zijn tweede zege van de dag pakte. De Amerikaan had enkele uren eerder Jenning de Boo verslagen op de 500 meter.
Nuis ging goed mee in de rit tegen Stolz en lag op 1100 meter zelfs voor. In de slotronde nam de Amerikaan echter afstand en won in 1.41,48, ruim onder zijn oude baanrecord van 1.42,31. Nuis werd met 1.42,67 tweede. Peder Kongshaug uit Noorwegen werd met 1.43,01 derde.
Tim Prins werd met 1.43,35 vierde. Hij versloeg de Noorse Europees kampioen allround Sander Eitrem, die tot de zesde tijd van 1.43,66 kwam.
Wesly Dijs reed met 1.44,13 de achtste tijd. Hij versloeg in zijn rit landgenoot Tijmen Snel die tot 1.44,54 kwam. Dat was goed voor de tiende tijd. Joep Wennemars blies zichzelf na een snelle start op en werd met 1.46,23 twintigste.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
1 dag geleden