Stoffelijk overschot pasgeboren baby gevonden in Brabantse Wernhout
WERNHOUT (ANP) - In Wernhout (Noord-Brabant) is woensdag het stoffelijk overschot aangetroffen van een pasgeboren baby, meldt de politie. Het lichaam werd gevonden in een park bij de Kleine Heistraat.
De politie kreeg rond 17.30 uur een melding van een getuige. Omroep Brabant meldt dat het stoffelijk overschot is aangetroffen in een groene vuilniszak naast een afvalbak. Maar daarover kon een woordvoerder van de politie geen informatie geven.
De politie is ter plaatse en doet onderzoek. Er wordt onder meer gezocht met een speurhond. Ook is een politiehelikopter ingezet. De omgeving is afgezet, in de buurt wordt onderzocht of er mogelijk getuigen zijn te vinden. De politie roept mensen die iets verdachts hebben gezien in de omgeving van het park op zich te melden.
Meer uit Binnenland
DOKKUM (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft de viering van Koningsdag in de Friese stad Dokkum afgesloten. Aan het einde van het programma sprak hij van een "onvergetelijke dag" en bedankte hij alle betrokkenen.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In de treinen is het maandagmiddag "druk maar beheersbaar", meldt een woordvoerder van de NS. Het wordt langzaamaan drukker in de hoofdstad en andere grote steden, vooral op de plekken waar grote evenementen zijn rond Koningsdag.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nederland kleurt maandag oranje voor Koningsdag. Op veel plaatsen waren mensen al vroeg in de weer om een plaats te bemachtigen op de vrijmarkt. Ook zijn er in het hele land diverse evenementen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Harry Slinger (76), zanger van nederpopgroep Drukwerk, heeft darmkanker. De band meldt op Facebook en Instagram dat de kanker operatief kan worden verwijderd en dat de ingreep op korte termijn gepland staat.
2 uur geledenDOKKUM (ANP) - Rond de route die de koninklijke familie aflegde in Dokkum is op drie plekken gedemonstreerd, laat een woordvoerder van de gemeente Noardeast-Fryslân weten. Van tevoren was dat aantal protesten ook bij de gemeente aangemeld.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De politie heeft een 31-jarige vrouw uit Enschede aangehouden, omdat zij betrokken zou zijn geweest bij een schietincident in het centrum op maandagochtend. Er werd een persoon naar het ziekenhuis gebracht.
3 uur geledenARNHEM/UTRECHT (ANP) - In Arnhem heeft de politie tijdens koningsnacht 17 mensen aangehouden. Mensen werden bijvoorbeeld gearresteerd voor mishandeling, verstoring van de openbare orde en belediging. "Handhavers van de gemeente hadden hun handen vooral vol aan wildplassers", meldt de gemeente. Er waren minder mensen in de stad dan vorig jaar.
3 uur geleden