Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stint met tien kinderen belandt in sloot in Capelle aan den IJssel

Stint met tien kinderen belandt in sloot in Capelle aan den IJssel

CAPELLE AAN DEN IJSSEL (ANP) - In Capelle aan den IJssel is dinsdagmiddag een stint met daarin tien kinderen in de sloot beland. Niemand raakte gewond, meldt de politie. Volgens de eigenaar van de buitenschoolse opvang zijn de kinderen, hun ouders en de betrokken begeleiders erg geschrokken.

Het ongeval gebeurde rond 16.00 uur in de buurt van de Noorderbreedte in het oosten van de gemeente. Twee stints kwamen terug van een activiteit, vertelt de eigenaar van Sport BSO Jada. Op een smalle weg moesten ze een scootmobiel passeren. Dat lukte de begeleider die met zijn elektrische bolderkar voorop reed, maar de begeleider van de tweede stint raakte met een wiel de berm. De medewerker verloor vervolgens de macht over het stuur en belandde in het water.

De twee medewerkers probeerden de kinderen zo snel mogelijk uit het water te krijgen. Het ging om kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar. Ze zaten met riempjes vast in de kar. Sommigen gingen kopje-onder. De hulpdiensten kwamen nog ter plaatse en ook een omstander schoot volgens omroep Rijnmond te hulp.

De woordvoerster van de politie laat weten dat er geen sprake is van een strafbaar feit en dat de zaak daarmee voor de politie gesloten is.

Meer uit Binnenland

Grote steden weer rustig na onrust rond WK-zege Marokko

DEN HAAG (ANP) - In Rotterdam, Utrecht en Den Haag is het weer rustig op straat nadat de Mobiele Eenheid (ME) zaterdagavond moest optreden wegens onrust rond de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada. Fans van Marokko gingen in de grote steden de straat op om de winst te vieren.

23 minuten geleden
Supporters Marokko rijden toeterend weg na feest in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam zijn supporters van Marokko, die de winst van de WK-wedstrijd tegen Canada vierden, huiswaarts gekeerd.

30 minuten geleden
Ook in Utrecht grijpt ME in wegens onrust na WK-wedstrijd Marokko

UTRECHT (ANP) - De Mobiele Eenheid (ME) heeft zaterdagavond ook ingegrepen in Utrecht doordat onrust ontstond na de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada. Dat meldt een woordvoerder van de politie Midden-Nederland.

31 minuten geleden
ME werkt onrustige menigte de Haagse Schilderswijk uit

DEN HAAG (ANP) - De Mobiele Eenheid grijpt in bij de onrust in de Haagse Schilderswijk. Kort na 23.00 uur gaf burgemeester Jan van Zanen een noodbevel uit voor een deel van de wijk, waar het onrustig is geworden na de WK-overwinning van Marokko op Canada.

2 uur geleden
Fans Marokko vieren overwinning in meerdere steden

DEN HAAG (ANP) - In meerdere steden zijn fans van het nationale elftal van Marokko de straat opgegaan om de overwinning op Canada te vieren. Zo staan er onder meer menigtes in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht en Amersfoort.

3 uur geleden
Ruim 270 demonstranten aangehouden na poging XR-blokkade A12

UTRECHT (ANP) - De politie heeft ruim 270 demonstranten aangehouden die probeerden de A12 bij Utrecht te blokkeren. 21 demonstranten die met voertuigen de snelweg blokkeerden, zitten nog vast, meldt de politie. De rest is naar huis gestuurd.

7 uur geleden
Demonstranten bij A12 weggevoerd, voertuigen in beslag genomen

HOUTEN (ANP) - De demonstranten die langs de A12 bij Houten zaten, zijn door de politie weggehaald. Het ging om demonstranten van Extinction Rebellion (XR) en Utrecht for Palestine (U4P) die probeerden de snelweg te blokkeren. Ze zijn na eerdere waarschuwingen van de politie in een arrestantenbus weggevoerd, zo constateerde een verslaggever van het ANP.

11 uur geleden