Stille tocht voor doodgestoken Hagenaar
DEN HAAG (ANP) - Enige honderden mensen hebben in Den Haag meegelopen in een stille tocht voor de 20-jarige man die afgelopen weekend om het leven kwam door een steekincident. De tocht ging langs de Goudriaankade waar de fatale steekpartij zaterdagavond plaatsvond.
Onder de deelnemers aan de stille tocht waren ook leden van voetbalvereniging HVV Laakkwartier waar het slachtoffer in het eerste elftal speelde. Op het terrein van de club hing de vlag halfstok en kwamen woensdag veel mensen samen. Op Twitter meldt de voetbalclub dat er op "indringende wijze afscheid is genomen van Bilal". "Wat een belangstelling. Maar dat verdiende hij ook".
De aanleiding voor het steekincident is nog onduidelijk. Volgens buurtgenoten kwam de jonge Hagenaar om het leven nadat hij probeerde een ruzie te sussen, meldt Omroep West. Na het incident werden vier verdachten, drie mannen van 19 jaar uit Den Haag en een 28-jarige Zoetermeerder, aangehouden. Een van hen is weer vrijgelaten.
Meer uit Binnenland
VICTORIA (ANP) - Een Canadese opvarende van het Nederlandse cruiseschip m/v Hondius is positief getest op het hantavirus. Dat meldt omroep CBC op basis van een Canadese gezondheidsfunctionaris.
1 uur geledenBARENDRECHT (ANP) - Demonstranten van de groep Geef Tegengas hebben zaterdag opnieuw een spoorlijn in het havengebied van Rotterdam geblokkeerd. Het is de achtste dag op rij dat dit gebeurt. Goederentreinen kunnen daardoor niet van en naar de haven rijden.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In enkele steden wordt zaterdagmiddag onder de noemer Nationaal Protest geprotesteerd tegen onder meer asielopvang en bezuinigingen op de zorg. De organisatie zei vooraf uit te gaan van een vreedzame en massale demonstratie. De actie was aangekondigd in negen steden. Hier en daar zijn ook mensen de straat opgegaan om een tegengeluid te laten horen.
7 uur geledenPURMEREND (ANP) - De politie is vrijdagavond op een kermis in Purmerend aangevallen door tientallen jongeren. Dat gebeurde nadat agenten een grote vechtpartij tussen meerdere jonge mensen hadden gestopt. Een deel van de groep keerde zich tegen de politie en bekogelde die met vuurwerk en stenen.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Radio- en televisiepresentator Bas Westerweel is onverwacht overleden op 62-jarige leeftijd. Dat bevestigt zijn familie aan het ANP na berichtgeving van RTL Boulevard. Westerweel overleed in de nacht van donderdag op vrijdag in zijn slaap.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De politie en de beveiliging van de Westfield Mall of the Netherlands in Leidschendam hebben zaterdagochtend een paar honderd mensen uit het winkelcentrum weggestuurd. Voor de Swatchwinkel stond een lange rij omdat daar zaterdag een nieuw horloge in de verkoop zou gaan.
11 uur geledenHELMOND (ANP) - In Helmond is in de nacht van vrijdag op zaterdag een overleden vrouw van 45 jaar gevonden in haar huis, meldt de politie. Een 33-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats is in dezelfde woning aangehouden. De politie gaat uit van een misdrijf.
11 uur geleden