Stille tocht voor doodgestoken Hagenaar
DEN HAAG (ANP) - Enige honderden mensen hebben in Den Haag meegelopen in een stille tocht voor de 20-jarige man die afgelopen weekend om het leven kwam door een steekincident. De tocht ging langs de Goudriaankade waar de fatale steekpartij zaterdagavond plaatsvond.
Onder de deelnemers aan de stille tocht waren ook leden van voetbalvereniging HVV Laakkwartier waar het slachtoffer in het eerste elftal speelde. Op het terrein van de club hing de vlag halfstok en kwamen woensdag veel mensen samen. Op Twitter meldt de voetbalclub dat er op "indringende wijze afscheid is genomen van Bilal". "Wat een belangstelling. Maar dat verdiende hij ook".
De aanleiding voor het steekincident is nog onduidelijk. Volgens buurtgenoten kwam de jonge Hagenaar om het leven nadat hij probeerde een ruzie te sussen, meldt Omroep West. Na het incident werden vier verdachten, drie mannen van 19 jaar uit Den Haag en een 28-jarige Zoetermeerder, aangehouden. Een van hen is weer vrijgelaten.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - Het podium van het Utrechtse Beatrix Theater is vrijdagavond onder water komen te staan doordat de sprinklerinstallatie onbedoeld geactiveerd werd. Dat gebeurde door een technisch defect, zei een woordvoerder van Stage Entertainment na berichtgeving hierover van RTV Utrecht. De sprinklerinstallatie heeft "gedurende lange tijd staan sproeien".
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een petitie van de Seniorencoalitie voor behoud van de 65-pluskorting in bus, tram en metro is sinds het begin op 10 juli 40.000 keer ondertekend. Het samenwerkingsverband van een aantal ouderenorganisaties en de partij 50PLUS wil dat de korting niet verdwijnt zonder dat er een goed alternatief is.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Burgemeester Jan van Zanen van Den Haag noemt het grote drugslab dat is aangetroffen in de Haagse Meidoornstraat "niet alleen absoluut illegaal, maar ook volstrekt onverantwoord in een drukke woonwijk". Van Zanen is vrijdagavond langs de locatie gefietst "om iedereen die daar aan het werk was een hart onder de riem te steken", laat hij via een woordvoerder weten.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De politie heeft vier verdachten aangehouden nadat vrijdag een drugslab werd aangetroffen in de Meidoornstraat in Den Haag. Vrijdagmiddag werd in de woning al een 39-jarige man uit Den Haag aangehouden. Hij zat "onder de vloeistoffen" en werd naar het ziekenhuis gebracht. Later werden nog drie andere verdachten aangehouden, meldt de politie zaterdag.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Op verschillende wegen naar Zuid-Europese vakantiebestemmingen is het erg druk met vakantieverkeer. Het loopt vast op de gebruikelijke punten waar het elke zomer filerijden is, zegt een woordvoerder van de ANWB.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Na het zinken van een duwboot in de Coenhaven in Amsterdam is een opvarende vermist geraakt. Er is gezocht met een sonarboot en meerdere duikteams, maar dat heeft niets opgeleverd. Politie en veiligheidsregio gaan ervan uit dat deze persoon niet meer leeft en spreken van een bergingsoperatie.
4 uur geledenHOUTEN (ANP) - Het wordt komende week goed weer voor deelnemers aan de Nijmeegse Vierdaagse. Weeronline verwacht "ronduit gunstige" weersomstandigheden voor het lopen van lange afstanden, met middagtemperaturen van 20 tot 22 graden. Dat is volgens de weerdienst iets minder warm dan gebruikelijk, als het eind juli ruim 24 graden is in de regio Nijmegen. "Die paar graden lager is iets gunstiger voor het leveren van lichamelijke inspanning, maar het is niet zo fris dat je tijdens pauzes sterk afkoelt."
6 uur geleden