Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stille tocht voor doodgestoken Hagenaar

Stille tocht voor doodgestoken Hagenaar

DEN HAAG (ANP) - Enige honderden mensen hebben in Den Haag meegelopen in een stille tocht voor de 20-jarige man die afgelopen weekend om het leven kwam door een steekincident. De tocht ging langs de Goudriaankade waar de fatale steekpartij zaterdagavond plaatsvond.

Onder de deelnemers aan de stille tocht waren ook leden van voetbalvereniging HVV Laakkwartier waar het slachtoffer in het eerste elftal speelde. Op het terrein van de club hing de vlag halfstok en kwamen woensdag veel mensen samen. Op Twitter meldt de voetbalclub dat er op "indringende wijze afscheid is genomen van Bilal". "Wat een belangstelling. Maar dat verdiende hij ook".

De aanleiding voor het steekincident is nog onduidelijk. Volgens buurtgenoten kwam de jonge Hagenaar om het leven nadat hij probeerde een ruzie te sussen, meldt Omroep West. Na het incident werden vier verdachten, drie mannen van 19 jaar uit Den Haag en een 28-jarige Zoetermeerder, aangehouden. Een van hen is weer vrijgelaten.

Meer uit Binnenland

Formulier gestrande Nederlanders tot nu toe 9000 keer ingevuld

DEN HAAG (ANP) - Het contactformulier van de overheid voor Nederlanders die in het Midden-Oosten zijn gestrand, is tot nu toe zeker 9000 keer ingevuld. Dat bevestigt een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken na berichtgeving door RTL Nieuws. De vragenlijst sluit vrijdagmiddag.

25 minuten geleden
Ontnemingszaak Klaas Otto uitgesteld

BREDA (ANP) - De ontnemingszaak tegen Klaas Otto (58) is uitgesteld. De rechtbank concludeerde donderdagmiddag dat er te weinig tijd was om de zaak nog inhoudelijk te behandelen. Nu moet dat gebeuren op 31 maart. Het Openbaar Ministerie wil bijna 1,9 miljoen euro afnemen van de oprichter van motorclub No Surrender. Volgens justitie is dat geld niet op legale wijze verdiend.

3 uur geleden
Geen andere rechters voor ontnemingszaak Klaas Otto

BREDA (ANP) - De wrakingskamer van de rechtbank Breda heeft een verzoek om andere rechters in een ontnemingszaak over Klaas Otto (58) donderdag afgewezen. De advocaat van de oprichter van motorclub No Surrender had de rechtbank gewraakt, omdat Otto vond dat die vooringenomen was. Hiervan was volgens de wrakingskamer die het verzoek behandelde geen sprake.

4 uur geleden
Iraniërs vragen in Den Haag aandacht voor situatie in hun land

DEN HAAG (ANP) - Enkele tientallen Iraniërs hebben donderdagmiddag in Den Haag op het Lange Voorhout aandacht gevraagd voor de situatie in hun land van herkomst. Bij de Britse ambassade scandeerden ze leuzen en draaiden ze harde muziek. Ze riepen onder meer op tot een einde van het Iraanse regime.

4 uur geleden
Nabestaanden willen geen uitstel van hoger beroep Lucky

DEN HAAG (ANP) - Nabestaanden dringen er bij het gerechtshof in Den Haag op aan dat het hoger beroep doorgaat in de zaak over de dodelijke schietpartij bij winkelcentrum Walburg in Zwijndrecht komende maandag. Dit laat slachtofferadvocaat Willem Backer weten. Hij staat drie dochters en de kleinkinderen bij van Michel (66), die bij de schietpartij om het leven kwam. Hun zus Anneke (38) overleefde de aanslag van haar ex-partner.

4 uur geleden
Ook zaterdag repatriëringsvlucht uit Oman

DEN HAAG (ANP) - Er is een akkoord over een derde vlucht om gestrande Nederlanders op te halen, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken donderdag. Komende zaterdag zal in samenwerking met Corendon een vliegtuig van Muscat (Oman) naar Amsterdam vliegen.

5 uur geleden
Verdediging van Klaas Otto wraakt rechtbank in ontnemingszaak

BREDA (ANP) - De verdediging heeft donderdag de rechtbank in Breda gewraakt in een ontnemingsprocedure tegen Klaas Otto (58). Otto meent dat de rechtbank vooringenomen is en wil daarom andere rechters. De wraking volgde nadat de rechtbank het horen van een getuige had afgewezen.

6 uur geleden