Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sterspelers leiden PSG met ruime cijfers langs FC Lorient

Sterspelers leiden PSG met ruime cijfers langs FC Lorient

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft dankzij doelpunten van de drie voornaamste sterspelers in Ligue 1 met 5-1 gewonnen van FC Lorient. Neymar en Kylian Mbappé waren beiden twee keer trefzeker en ook Lionel Messi kwam tot scoren in Parijs. Het was voor het eerst dat het drietal in dezelfde competitiewedstrijd doel trof.

Neymar opende in de 12e minuut de score, waarna Mbappé nog binnen een half uur voor de 2-0 tekende. Na een klein uur deed Lorient wat terug via Terem Moffi, maar Mbappé tilde de marge weer naar twee met een schot vanaf de rand van het strafschopgebied.

Uitblinker Mbappé verzorgde in de 73e minuut op fraaie wijze de assist bij het doelpunt van Messi, die de bal vanaf de penaltystip beheerst hoog in het doel schoot. Voor Messi was het pas zijn derde doelpunt in negentien competitiewedstrijden. Neymar bepaalde vlak voor tijd de eindstand met zijn tweede van de avond.

Georginio Wijnaldum viel bij PSG vlak voor rust in. De middenvelder verving de Argentijn Leandro Paredes, die een blessure opliep. Neymar, Mbappé en Messi mochten de hele wedstrijd spelen van trainer Mauricio Pochettino.

PSG, dat in de achtste finales van de Champions League werd uitgeschakeld door Real Madrid, heeft in de Franse competitie na 30 van de 38 speelronden 12 punten voorsprong op nummer 2 Olympique Marseille.

Meer uit Voetbal

Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

8 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

10 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

11 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

11 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

13 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

13 uur geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

14 uur geleden