Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sterspelers leiden PSG met ruime cijfers langs FC Lorient

Sterspelers leiden PSG met ruime cijfers langs FC Lorient

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft dankzij doelpunten van de drie voornaamste sterspelers in Ligue 1 met 5-1 gewonnen van FC Lorient. Neymar en Kylian Mbappé waren beiden twee keer trefzeker en ook Lionel Messi kwam tot scoren in Parijs. Het was voor het eerst dat het drietal in dezelfde competitiewedstrijd doel trof.

Neymar opende in de 12e minuut de score, waarna Mbappé nog binnen een half uur voor de 2-0 tekende. Na een klein uur deed Lorient wat terug via Terem Moffi, maar Mbappé tilde de marge weer naar twee met een schot vanaf de rand van het strafschopgebied.

Uitblinker Mbappé verzorgde in de 73e minuut op fraaie wijze de assist bij het doelpunt van Messi, die de bal vanaf de penaltystip beheerst hoog in het doel schoot. Voor Messi was het pas zijn derde doelpunt in negentien competitiewedstrijden. Neymar bepaalde vlak voor tijd de eindstand met zijn tweede van de avond.

Georginio Wijnaldum viel bij PSG vlak voor rust in. De middenvelder verving de Argentijn Leandro Paredes, die een blessure opliep. Neymar, Mbappé en Messi mochten de hele wedstrijd spelen van trainer Mauricio Pochettino.

PSG, dat in de achtste finales van de Champions League werd uitgeschakeld door Real Madrid, heeft in de Franse competitie na 30 van de 38 speelronden 12 punten voorsprong op nummer 2 Olympique Marseille.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

2 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

2 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

4 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

5 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

9 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

9 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

10 uur geleden