Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sterspeler Wales Bale is 'honderd procent fit' voor WK voetbal

Sterspeler Wales Bale is 'honderd procent fit' voor WK voetbal

CARDIFF (ANP) - Wales-ster Gareth Bale is klaar voor het WK voetbal. De 33-jarige aanvaller van het Amerikaanse Los Angeles FC zei dinsdag voor het vertrek naar Qatar dat hij "honderd procent fit" is. Bale werd vorige week door bondscoach Rob Page opgenomen in de definitieve selectie voor Qatar, hoewel hij naar eigen zeggen nog niet volledig fit was.

De voormalige aanvaller van Real Madrid reageerde positief op de vraag of hij drie volledige wedstrijden kon spelen. "Ja, dat is geen probleem. Ik ben volledig fit en klaar om te beginnen. Als ik drie keer 90 minuten moet spelen, dan speel ik drie keer 90 minuten", aldus Bale.

De sterspeler van Wales keek ook nog even terug op de laatste periode. "Het is lastig geweest, vooral mentaal. De laatste drie of vier weken waren moeilijk. Je hoorde zelfs verhalen van spelers die nog blessures opliepen, wetende dat ze het WK gaan missen."

De 108-voudig international speelde dit jaar slechts één keer 90 minuten voor Wales, tijdens de Nations League-wedstrijd tegen Polen in september. In de twee wedstrijden tegen Oranje was hij invaller. Bale kwam sinds het duel met Polen slechts een half uur in actie, maar was wel belangrijk namens Los Angeles FC met een treffer in de gewonnen MLS Cup. Wales speelt in de groepsfase tegen de Verenigde Staten, Iran en Engeland.

Meer uit Voetbal

Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

9 uur geleden
Algerije met Feyenoorder Hadj Moussa verder in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.

11 uur geleden
Ajax bereikt akkoord met Jordi Cruijff als technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.

13 uur geleden
Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

16 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

18 uur geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

23 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

23 uur geleden