Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sterspeler Lewandowski van Polen mist EK-duel met Oranje

Sterspeler Lewandowski van Polen mist EK-duel met Oranje

WARSCHAU (ANP) - Sterspeler Robert Lewandowski van Polen mist de wedstrijd tegen het Nederlands elftal op het EK voetbal. Dat meldt de voetbalbond van Polen. De aanvaller liep maandag in de oefeninterland tegen Turkije (2-1-winst) een spierscheuring op.

"We doen er alles aan zodat Robert in de tweede wedstrijd, tegen Oostenrijk, kan spelen", verklaarde bondscoach Michal Probierz. De spits viel tegen Turkije in de eerste helft uit, vlak nadat collega-aanvaller Karol Swiderski al geblesseerd was geraakt bij het juichen na een doelpunt.

Swiderski en Pawel Dawidowicz, die evenmin ongeschonden uit het duel kwam, werden een dag later ook onderzocht. "Dawidowicz heeft een verrekte dijbeenspier. In het geval van Swiderski bracht het onderzoek een verstuiking van het enkelgewricht zonder noemenswaardige schade aan het licht", verklaarde de teamarts in een update op X. "Na behandeling moeten beide spelers binnen drie tot vier dagen weer volledig trainen."

Afwezigheid oud-Ajacied Milik

Naast Lewandowski mist Polen tegen Nederland ook aanvaller Arkadiusz Milik. De oud-Ajacied liep vrijdag een blessure op tijdens het oefenduel met Oekraïne en moest een streep zetten door het hele EK.

Oranje en Polen spelen zondag hun eerste wedstrijd op het EK in Hamburg. Frankrijk en Oostenrijk zijn de andere landen in de poule.

Meer uit Voetbal

Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

32 minuten geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

1 uur geleden
Rode kaart voor NEC'er Ouaissa geseponeerd

NIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-aanvaller Sami Ouaissa afgelopen zaterdag kreeg in de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-2) heeft geen gevolgen gekregen. Scheidsrechter Allard Lindhout bestrafte een overtreding in de 59e minuut op Davy Klaassen met rood. De KNVB heeft de kaart geseponeerd.

2 uur geleden
Nederlands elftal sluit jaar af op plek 7 van FIFA-ranking

ZURICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal sluit het kalenderjaar, net als vorig jaar, af als zevende op de FIFA-ranglijst. Europees kampioen Spanje blijft lijstaanvoerder. Wereldkampioen Argentinië en Frankrijk maken de top-3 compleet. De gehele top-10 is onveranderd gebleven ten opzichte van vorige maand.

3 uur geleden
Liverpool vreest voor beenbreuk bij miljoenenaankoop Isak

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool vreest dat Alexander Isak in de gewonnen uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-2) afgelopen zaterdag een beenbreuk heeft opgelopen. Dat melden The Athletic en Sky Sports. De Engelse club is nog in afwachting van de resultaten van een scan.

4 uur geleden
Van de Sanden van het Mexicaanse Toluca transfervrij naar PSV

EINDHOVEN (ANP) - Shanice van de Sanden (33) gaat bij PSV voetballen. De aanvalster komt transfervrij over van het Mexicaanse Toluca en tekent een contract tot medio 2027. Van de Sanden sluit tijdens de voorbereiding op de tweede helft van het seizoen aan bij het elftal van Roeland ten Berge.

6 uur geleden
Depay haalt uit naar 'leugenachtig bestuur' Corinthians

RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft na de bekerwinst in Brazilië met Corinthians hard uitgehaald naar het bestuur van de club. "Er zijn bestuursleden die onzin uitkramen in de media. Ze liegen ook over mij en over mijn salaris. Ze willen dat de supporters mij gaan haten, zodat ik vertrek", zei de topscorer van het Nederlands elftal na de zege op Vasco da Gama tegen Braziliaanse journalisten van O Globo.

6 uur geleden