Sterling mist duel met Senegal wegens 'familiezaak'
AL KHOR (ANP) - Het Engelse voetbalteam kan niet beschikken over Raheem Sterling in de wedstrijd tegen Senegal in de achtste finales van het WK in Qatar. De aanvaller van Chelsea kan niet meedoen vanwege een 'familieomstandigheid', meldt de Britse bond FA. Er werden geen nadere details verschaft.
Sterling zat in de laatste groepswedstrijd tegen Wales het hele duel op de reservebank.
Opvallende afwezige in de basis is Marcus Rashford. De speler van Manchester United scoorde al drie keer op dit WK. maar bondscoach Gareth Southgate geeft in de confrontatie met Senegal de voorkeur aan Bukayo Saka van Arsenal in de startopstelling. Hij vormt de aanval met Phil Foden en aanvoerder Harry Kane.
Kyle Walker en Jordan Henderson die ook begonnen in het duel met Wales, staan ook in de basis.
Bij Senegal ontbreekt verdediger Idrissa Gueye door een schorsing. Bondscoach Aliou Cissé heeft Nampalys Mendy als vervanger gekozen. Krepin Diatta, die alleen nog in actie kwam in de eerste wedstrijd tegen Nederland, speelt voor Pape Gueye.
Engeland en Senegal spelen om 20.00 in het Al Bayt-stadion in Al Khor tegen elkaar.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.
16 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
1 dag geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
1 dag geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
1 dag geleden