Sterling mist duel met Senegal wegens 'familiezaak'
AL KHOR (ANP) - Het Engelse voetbalteam kan niet beschikken over Raheem Sterling in de wedstrijd tegen Senegal in de achtste finales van het WK in Qatar. De aanvaller van Chelsea kan niet meedoen vanwege een 'familieomstandigheid', meldt de Britse bond FA. Er werden geen nadere details verschaft.
Sterling zat in de laatste groepswedstrijd tegen Wales het hele duel op de reservebank.
Opvallende afwezige in de basis is Marcus Rashford. De speler van Manchester United scoorde al drie keer op dit WK. maar bondscoach Gareth Southgate geeft in de confrontatie met Senegal de voorkeur aan Bukayo Saka van Arsenal in de startopstelling. Hij vormt de aanval met Phil Foden en aanvoerder Harry Kane.
Kyle Walker en Jordan Henderson die ook begonnen in het duel met Wales, staan ook in de basis.
Bij Senegal ontbreekt verdediger Idrissa Gueye door een schorsing. Bondscoach Aliou Cissé heeft Nampalys Mendy als vervanger gekozen. Krepin Diatta, die alleen nog in actie kwam in de eerste wedstrijd tegen Nederland, speelt voor Pape Gueye.
Engeland en Senegal spelen om 20.00 in het Al Bayt-stadion in Al Khor tegen elkaar.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
12 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
16 uur geleden