Sterk Manchester City schakelt grootmacht Real Madrid uit
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League ten koste van Real Madrid. De Engelse ploeg van coach Pep Guardiola had voor de coronapauze al met 2-1 de uitwedstrijd in de achtste finales gewonnen en rekende in het eigen, lege Etihad Stadium met dezelfde cijfers opnieuw af met de Spaanse voetbalgrootmacht.
De Citizens kwamen al na 9 minuten op voorsprong via Raheem Sterling. Karim Benzema maakte na een klein half uur de gelijkmaker. Na rust werd de thuisploeg sterker en sterker. Gabriel Jesus strafte in de 68e minuut een defensieve fout af van Raphaël Varane en schoot de 2-1 binnen.
Real, de formatie van coach Zinedine Zidane, veroverde vorige maand nog wel de 34e landstitel, maar de teller in het belangrijkste Europese clubtoernooi blijft op 13 bekers staan. Manchester City aast nog altijd op zijn eerste eindwinst in de Champions League.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
6 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
8 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
10 uur geleden