Stephan van Baarle wordt lijsttrekker bij DENK
DEN HAAG (ANP) - Stephan van Baarle wordt weer lijsttrekker van DENK bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer eind oktober, meldt de partij vrijdag. Volgens partijvoorzitter Ejder Köse heeft de Rotterdammer Van Baarle "bewezen de juiste leider voor onze partij te zijn".
Van Baarle vindt het "een grote eer" om opnieuw gevraagd te worden. "DENK zal zich de komende tijd met alles wat in ons zit inzetten tegen de opmars van extreemrechts, tegen de groeiende ongelijkheid en tegen het wegkijken van de genocide in Gaza", aldus Van Baarle.
Meer uit Politiek
DEN HAAG (ANP) - Theo Henrar wordt vanaf 1 maart de tijdelijke voorzitter van VNO-NCW. Hij is momenteel vicevoorzitter van de werkgeversvereniging en voorzitter van FME, de ondernemersorganisatie voor de Nederlandse technologische industrie.
21 uur geledenDEN HAAG (ANP) - D66-senator Willemijn Aerdts wordt de staatssecretaris van Economische Zaken die zich gaat bezighouden met digitale economie en soevereiniteit, bevestigen bronnen na berichtgeving van RTL Nieuws. Ze is een expert op het gebied van inlichtingendiensten en voert op dat onderwerp ook het woord in de Eerste Kamer namens haar partij.
1 dag geledenDEN HAAG (ANP) - D66 draagt luitenant-generaal Elanor Boekholt-O'Sullivan voor als minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening, meldt de partij op haar website. Zij is de eerste vrouwelijke luitenant-generaal bij de Nederlandse krijgsmacht. Afgelopen vrijdag werden al de eerste namen van D66-ministers bekend, namelijk die van Rianne Letschert (Onderwijs, Cultuur en Wetenschap) en Hans Vijlbrief (Sociale Zaken en Werkgelegenheid).
1 dag geledenDEN HAAG (ANP) - Het CDA draagt topambtenaar Annet Bertram voor als staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat, bevestigen ingewijden na berichtgeving van de NOS. Bertram is momenteel secretaris-generaal van het ministerie van Asiel en Migratie en heeft uiteenlopende topfuncties vervuld in de ambtenarij.
1 dag geledenDEN HAAG (ANP) - De Utrechtse CDA-gedeputeerde Mirjam Sterk wordt in het aankomende kabinet minister van Langdurige Zorg, Jeugd en Sport. Dat bevestigen ingewijden na berichtgeving door RTL. Sterk gaat in Utrecht onder meer over natuur en landbouw.
3 dagen geledenDEN HAAG (ANP) - Heleen Herbert wordt namens het CDA minister van Economische Zaken in het nieuwe kabinet. Dat bevestigen ingewijden na berichtgeving door De Telegraaf. Momenteel is Herbert bestuurder bij bouwbedrijf Heijmans.
3 dagen geledenDEN HAAG (ANP) - CDA-Europarlementariër Tom Berendsen wordt minister van Buitenlandse Zaken in het aankomende kabinet. Dat bevestigen ingewijden na berichtgeving door het AD.
3 dagen geleden