Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stengs: mooi om terug te zijn bij Oranje en hattrick te maken

Stengs: mooi om terug te zijn bij Oranje en hattrick te maken

FARO (ANP) - Oranje-international Calvin Stengs kon tevreden terugkijken op de 6-0-zege in Faro op Gibraltar. De 24-jarige Feyenoorder tekende voor een hattrick in zijn eerste wedstrijd voor het Nederlands elftal in ruim 2,5 jaar tijd. "Sowieso leuk om terug te zijn en dat je dan ook nog drie goals mag maken, heel mooi", aldus de aanvaller.

Stengs opende in de 10e minuut de score en maakte na rust de 4-0 en de 5-0. "Iedereen verwacht een hoge uitslag en goed voetbal", zei Stengs bij de NOS. "Ik denk dat we het goed hebben gedaan na die vroege goal van mij. We zijn rustig gebleven."

Stengs keerde afgelopen zomer na twee jaar afwezigheid terug in de Nederlandse competitie. "Je bent meer in de picture als je in de Nederlandse competitie speelt en het is ook een gevolg van goed spelen", zei hij over zijn terugkeer in Oranje.

Voor Stengs was het de eerste keer dat hij als maker van een hattrick de wedstrijdbal mocht hebben. "Misschien moet ik er zo wat handtekeningen op laten zetten", lachte de Feyenoorder.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

5 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

6 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

9 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

10 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

10 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

12 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

13 uur geleden