Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stengs: met bravoure en lef gevoetbald

Stengs: met bravoure en lef gevoetbald

AMSTERDAM (ANP) - "We hebben hier met bravoure en lef gevoetbald. En dan zie je wat er mogelijk is", zei AZ-aanvaller Calvin Stengs na de 2-0-zege van zijn ploeg op Ajax in de Johan Cruijff ArenA. Door de overwinning mag AZ, dat dit seizoen uitblinkt in de topwedstrijden, zich gedeeld koploper noemen.

"Dit team draait goed in dit soort wedstrijden. Misschien kunnen we ons hier goed voor opladen", aldus Stengs voor de camera van FOX Sports. "We konden goed onder hun druk uitspelen en zij lieten veel ruimte liggen. We hadden alleen niet het besef dat we zoveel grote kansen kregen."

AZ had bij rust al een ruimere marge kunnen hebben dan één doelpunt. De wedstrijd bleef lang spannend en dat was volgens Stengs onnodig. "Dat roep je over jezelf af. Stel je voor dat de tweede helft heel anders zou lopen."

De conclusie volgens Stengs: AZ mag weer dromen van de titel. "De media kunnen nu niet meer zeggen dat we niet van de grote clubs kunnen winnen", aldus de aanvaller, die met zijn ploeg ook bij Feyenoord (0-3) en PSV (0-4) won. "En we zijn ook nog de betere ploeg geweest."

Meer uit Voetbal

Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

4 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

7 uur geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

7 uur geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

8 uur geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

9 uur geleden
Weghorst scoort 4 keer in monsterzege Twente bij Excelsior: 0-9

ROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.

10 uur geleden
Telstar wint met 4-2 van het Utrecht van oud-trainer Correia

VELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.

10 uur geleden