Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stengs debuteert voor Oranje

Stengs debuteert voor Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Calvin Stengs gaat zijn debuut maken voor het Nederlands elftal. De 20-jarige aanvaller van AZ staat om 20.45 uur aan de aftrap van het thuisduel met Estland in de EK-kwalificatie.

Stengs wordt de dertiende international die debuteert onder Koeman, na Hans Hateboer, Wout Weghorst, Guus Til, Justin Kluivert, Ruud Vormer, Frenkie de Jong, Denzel Dumfries, Steven Bergwijn, Arnaut Danjuma Groeneveld, Pablo Rosario, Javairô Dilrosun en Donyell Malen.

Oranje plaatste zich zaterdag met een gelijkspel tegen Noord-Ierland (0-0) voor het EK van volgend jaar zomer in twaalf landen. Bondscoach Ronald Koeman grijpt het laatste groepsduel aan om enkele andere spelers aan het werk te zien. Zo hebben Nathan Aké en Patrick van Aanholt ook een basisplaats.

Basisplaats Luuk de Jong

Topscorer Memphis Depay en Georginio Wijnaldum keren terug bij Oranje. Davy Pröpper vervangt de geschorste Marten de Roon. Luuk de Jong heeft ook een basisplaats. Mogelijk moet Quincy Promes als aanvallende rechtsback starten. Daley Blind, Joël Veltman en Donny van de Bank beginnen op de bank.

Koeman kan geen beroep doen op Virgil van Dijk (persoonlijke omstandigheden) en de geblesseerde Ryan Babel. Oranje kan alleen nog als eerste in de poule eindigen als Duitsland niet van Noord-Ierland wint.

Opstelling Nederland: Cillessen; Promes, De Ligt, Aké en Van Aanholt; Wijnaldum, Pröpper en Frenkie de Jong; Stengs, Luuk de Jong en Depay.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

8 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

11 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

11 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

14 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

16 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

17 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

18 uur geleden