
Stekelenburg denkt dit seizoen niet terug te keren in doel Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Maarten Stekelenburg verwacht dit seizoen niet terug te keren in het doel van Ajax. Dat zegt de keeper op de website van de Amsterdamse club. Stekelenburg raakte dit seizoen al na enkele wedstrijden geblesseerd. Wel is hij positief over zijn revalidatie. "Ik ben twee, drie maanden geleden geopereerd, maar het gaat nu weer de goede kant op."
Stekelenburg weet nog niet wanneer hij zijn rentree maakt. "Het zal heel lastig worden om dit seizoen nog fit te raken. Ik zal er wel alles aan doen, maar het wordt een moeilijk verhaal. En dat is heel zuur."
De doelman kreeg in de voorbereiding last van een heup en lies. Desondanks deed hij nog mee in de eerste vier duels van de competitie. Toen de pijn erger werd, volgde nader onderzoek.
"In het ziekenhuis kwamen ze erachter dat er heel veel stuk was in mijn heup", zegt Stekelenburg. "Doorgaan had geen zin. De operatie is goed gegaan. Ze hebben alles kunnen herstellen wat stuk was."
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan een zege in het Braziliaanse bekertoernooi geholpen. De spits maakte het enige doelpunt in het thuisduel van zijn ploeg met Palmeiras in de achtste finale (1-0). De return staat voor volgende week donderdag op het programma.
10 minuten geledenGENÈVE (ANP) - FC Utrecht treft FC Servette uit Genève, als de club zich plaatst voor de derde voorronde van de Europa League. De ploeg van coach Ron Jans verdedigt donderdag een voorsprong van 3-1 uit de eerste wedstrijd tegen FC Sheriff uit Moldavië.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato vertrekt van Ajax naar Chelsea. Beide clubs hebben overeenstemming bereikt over een transfersom van ruim 40 miljoen euro. Volgens verschillende media kan dat bedrag nog oplopen door verschillende bonussen.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de zogenoemde Lichtstadderby tegen stadgenoot FC Eindhoven gewonnen. Net als een jaar eerder eindigde de traditionele oefenwedstrijd tussen de landskampioen van de Eredivisie en de club uit de eerste divisie in 3-2.
9 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Piet van der Pol is de nieuwe algemeen directeur van het naar de Eredivisie gepromoveerde FC Volendam. De 53-jarige Beverwijker volgt Cees Driebergen op. Driebergen maakte na vorig seizoen bekend te vertrekken.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft opnieuw een verdediger aan de selectie toegevoegd. De Limburgers nemen Marko Kerkez over van Partizan Belgrado. Dinsdag meldde Fortuna al de komst van Indonesisch international Justin Hubner.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Kevin van Veen vertrekt bij FC Groningen. De 34-jarige spits had nog een contract voor een jaar bij het elftal van trainer Dick Lukkien, maar beide partijen hebben besloten die overeenkomst te ontbinden. Dat meldt FC Groningen.
16 uur geleden