Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Steijn wacht ook na thuisduel met RKC nog op eerste zege

Steijn wacht ook na thuisduel met RKC nog op eerste zege

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn wacht sinds zijn terugkeer als trainer van Sparta nog altijd op zijn eerste zege. De Rotterdammers wisten in eigen stadion niet te winnen van RKC Waalwijk: 1-1. Sparta blijft door het gelijkspel zestiende en zag concurrenten Heracles Almelo en PEC Zwolle dit weekeinde wel winnen en verder weglopen.

RKC begon voortvarend op Het Kasteel. Na een snelle uitval behield Richonell Margaret het overzicht door de bal in de tiende minuut breed te leggen op Oskar Zawada. De Poolse spits kon simpel binnenschuiven: 0-1.

Sparta richtte zich vrij snel op en maakte halverwege de eerste helft gelijk. Rechtervleugelverdediger Saïd Bakari zette de aanval zelf op en rondde vervolgens beheerst af. Bakari juichte niet na zijn doelpunt, omdat hij eerder voor RKC uitkwam.

Kans voor Eiting

Na rust ging Sparta op jacht naar de zege. Middenvelder Carel Eiting, die deze week op huurbasis werd overgenomen van FC Twente, schoot net naast. Ook Tobias Lauritsen was met een afstandsschot in de buurt van een doelpunt.

Sparta heeft na negentien duels 14 punten. De achterstand op nummer 15 FC Groningen is 3 punten. RKC blijft laatste met 8 punten. Almere City heeft 10 punten.

Meer uit Voetbal

NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

1 uur geleden
Barcelona boekt simpele zege dankzij Lewandowski en Lamine Yamal

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.

1 uur geleden
Koploper Arsenal maakt geen fout tegen Sunderland

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.

1 uur geleden
Dortmund houdt druk op Bayern dankzij late zege op Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.

1 uur geleden
Bij Feyenoord vertrokken Larin debuteert sterk voor Southampton

SOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).

3 uur geleden
United slaat toe na zesde rode kaart Romero bij Spurs

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.

3 uur geleden
Barcelona trekt zich terug uit Super League

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.

6 uur geleden