Steijn stelt met twintigste treffer zege Twente op Almere veilig
ENSCHEDE (ANP) - Sem Steijn heeft zijn waarde voor FC Twente opnieuw bewezen. De 23-jarige middenvelder maakte in de Grolsch Veste het enige doelpunt tegen Almere City FC. Door de dertiende overwinning van het seizoen steeg FC Twente naar de vierde plaats van de Eredivisie. Almere City FC bleef laatste.
Steijn zette FC Twente in de 19e minuut op voorsprong. De middenvelder tikte een voorzet van Bart van Rooij achter Almere-doelman Nordin Bakker. Het was het twintigste doelpunt van Steijn dit seizoen in de Eredivisie. FC Twente slaagde er na het openingsdoelpunt nauwelijks in om te domineren tegen de nummer 18 van de Eredivisie.
Steijn noemde zijn doelpunt na afloop bij ESPN "zijn makkelijkste van het seizoen". De Hagenaar was niet te spreken over het spel van FC Twente dat hij "slordig en slecht" noemde. "We hebben wel gewonnen en we hebben de nul achterin gehouden. Dus hebben we ook wel wat goed gedaan", aldus Steijn.
Steijn is de eerste middenvelder die sinds oud-Ajacied Jari Litmanen in het seizoen 1993-1994 twintig keer scoorde. Steijn behoorde niet tot de voorselectie van bondscoach Ronald Koeman voor de komende wedstrijden in de Nations League tegen Spanje.
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
11 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
7 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
9 uur geledenSALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .
9 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.
9 uur geleden